השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

איך בוחרים נכון חברת הסעות

זקוקים לחברת הסעות מקצועית? לא בטוחים איך לבחור את החברה המתאימה ביותר? הנה מדריך קצר שיסייע לכם בבחירת חברת הסעות פרטית, כולל הצעת הפרמטרים החשובים לבדיקה.

מדריך: איך בוחרים נכון חברת הסעות?

במידה ואתם מחפשים חברת הסעות מקצועית, חשוב מאוד שתכירו את הדברים השונים שכדאי לבדוק בתחילתו של התהליך, על מנת להבטיח שאתם מבצעים בחירה נכונה. יש לא מעט חברות אשר מספקות שירותי הסעות מסוגים שונים ובמגוון כלי רכב ולכן מתעורר הצורך לבצע בדיקות מקדימות. להלן מדריך קצר שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור הנסיעה שלכם.

איך בוחרים נכון חברת הסעות

מדריך וידאו לבחירת חברת הסעות:

בסרטון הבא מוצגים הפרמטרים החשובים והמרכזיים ביותר לבדיקה מול החברה, לפני שמתחילים בהתקשרות המקצועית איתה.

מה כדאי לבדוק לפני ששוכרים חברת הסעה?

  • וותק וניסיון: אין ספק שוותק רב שנים של חברת ההסעות, מעיד ברוב המקרים על הניסיון הרב שלה. לעיתים כאשר בוחרים בחברות חדשות בתחום, מתעוררות בעיות במהלך התהליך וזאת מאחר והחברה נתקלת בבקשות מסוימות שהיא איננה התמודדה איתן עד כה, מה שלא קורה אצל החברות הוותיקות. אם החברה קיימת כבר מספר שנים, אפשר להסיק מכך שככל הנראה יש לה לקוחות רבים אשר נעזרו בשירותיה לאורך השנים ויצאו מרוצים מהתהליך. בנוסף מהניסיון שלנו יש הלימה בין שנות הוותק של החברה לניסיון של נהגיה וככל שהנהג יהיה מנוסה יותר, כך תדעו שאתם בידיים טובות.

  • סוגי הרכבים: לא כל חברות ההסעות מחזיקות בצי הרכבים שלהן רכבים מכל הסוגים. הכוונה היא שייתכן וכאשר תפנו אל חברה מסוימת, תגלו שאין ברשותה רכבי מיניבוס או או מידיבוסים להשכרה אלא רק אוטובוסים גדולים, מה שעשוי להוות בעיה במידה ומדובר בכמות מצומצמת של נוסעים.

  • רישיון: כאשר אנו מדברים על רשיון, הכוונה היא גם כמובן לרישיון עבור הפעלת חברת הסעים מטעם משרד התחבורה אך גם לרישיון הפעלה פר כל רכב שמחזיקה החברה.

  • מחיר הוגן: כולנו מעוניינים לשלם מחיר הוגן ומשתלם עבור הנסיעה ולא למצוא את עצמנו משלמים מחירים מוגזמים עבור השירות. על כן, בצעו השוואת מחירים בין חברות ההסעות השונות בעזרת האתר שלנו וקבלו מספר הצעות שונות שיעזרו לכם להבין את העלויות השונות. בנוסף בקרו במחירון ההסעות באתר שלנו ותוכלו לקבל מידע אודות המחירים השונים בהתאם ליעד הנסיעה או סוג הרכב המבוקש. נסו להיות מדויקים ככל הניתן ולפרט בהרחבה גם את כמות העצירות שנדרש לעשות במהלך הנסיעה והמסלול שאותו אתם מתכננים מתחילתו ועד סופו.

  • המלצות:  מדד נוסף שנרצה לבדוק הוא נושא ההמלצות. חפשו חוות דעת על חברת ההסעות ברחבי הרשת, באתר החברה ועד לרשתות החברתיות. ההמלצות עוזרות לנו לקבל את הרושם שהחברה אמינה ושהשירות איכותי ואדיב. זיהיתים הרבה המלצות שליליות? זה ללא ספק עשוי להדליק נורה אדומה מאחר ויתכן ומדובר בחברה עם שירות בעייתי.

  • רמת האבזור ברכבים: בטח תתפלאו לשמוע אך לא כל הרכבים של חברות ההסעות מאובזרים באותה הרמה ובחלקם אין אפשרות לשליטה עצמאית של כל נוסע בפתח המזגן שמעל ראשו או אפילו בתאורה אישית לצורך קריאה במהלך הנסיעה. גם איכות המושבים משתנה וישנם מושבים פשוטים יותר וכאלה הנחשבים ליוקרתיים בשל יכולת הכיוון וההתאמה של המשענת. חשוב לשאול את נציגי חברת ההסעות מה רמת האיבזור של כלי הרכב ולהבין בדיוק מה אתם צפויים לקבל במסגרת העסקה.

  • בטיחות: על אף שמאוד קשה לבחון את נושא הבטיחות בשיחת טלפון, בהחלט ניתן לשאול את נציגי החברה האם מותקנות ברכב מערכות בטיחות שונות החל מחגורות בטיחות בכל מושב ועד למערכות מתוחכמות למניעת תאונות כמו מערכת מוביל-איי שמתריעה בפני סטיית האוטובוס מהנתיב.

  • מענה אנושי וטלפוני: כולנו מעוניינים לקבל שירות טוב. אחת הדרכים הפשוטות לבדיקת איכות השירות היא כמובן המענה הטלפוני שהחברה מספקת. במידה וקשה מאוד להשיג את החברה וליצור איתה קשר או במקרים בהם השארתם הודעה ואיש אינו חזר אליכם, הדבר עשוי להעיד גם על רמת השירות שתקבלו בהמשך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הגדרת מטרת הנסיעה שלכם

מלבד הפרמטרים אשר רשומים מעלה, חשוב להסביר בהרחבה לנציגי החברה, מה בדיוק אתם מחפשים ומה הוא היעד של הנסיעה. לא מספיק לשאול את החברה האם יש ברשותה רכבים אשר מתאימים לטיולים מאחר וטיול ליעד קרוב יחסית אינו דומה לטיול ליעד רחוק יותר. הסעה לסופר לנד לא דומה כמובן לנסיעה אל יעד רחוק יותר כמו למשל אילת ולכן על ידי דיוק מטרת הנסיעה והיעד הסופי, ידע הנציג להתאים עבורכם את הרכב הטוב ביותר מבחינת האיבזור, כמות המושבים וכדומה. הסעות לאירועים מצריכות בדרך כלל עצירות רבות במהלך הדרך בעוד הסעה של אוטובוס תיירים לצורך טיולי ברחבי הארץ תצריך שימוש במיקרופון לצורך ההסברים ולכן חשוב להבין בדיוק מה חשוב לכם ומה המטרה של הנסיעה.