השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

היתרונות של טופ הסעות

ציבור העובדים שתלויים בתחבורה ציבורית עשויים לסבול מפעם לפעם מבעיות בגלל איחורים בלוחות הזמנים, שביתות ותקלות אחרות. כדי שלא יהיו תלויים אחרים, גם העובדים האובדים וגם מעסיקים, החליטו ליזום הסעות עובדים, שיבטיחו כי העובדים יגיעו ללא תקלות בלתי צפויות למקום העבודה.

חברת הסעות בלי חוכמות

כשיש לכם חוזה עם חברת הסעות, אתם יודעים שיש לכם על מי לסמוך. ההגעה ליעד תהיה בזמן, עם רכב נוח, בטוח ולא יהיו הפתעות. עבור חברה מדובר בשירות שהיא נותנת במסגרת חוזה, עבור העובדים ועבור המעסיקים מדובר בברכה של ממש.

היתרונות שלנו

1. אין איחורים – מדובר בלוחות זמנים קבועים שנקבעו מראש ועל החברה לעמוד בהם. העובדים יודעים כי בשעה הנקובה היא לוקחת אותם ואוספת אותם מיעדם, ללא תלות ביום העבודה, בשעת העבודה או במזג האוויר.
 
2. אין שביתות – גם אם החברה מזדהה עם ועד עובדים זה או אוחר, אין היא שובתת, היות ומדבור בחברה פרטית ועליה לספק את השירות בשעות שהיא הבטיחה.
 
3. נוחות – אין זה סוד כי הצפיפות בתחבורה הציבורית הולכת וגדלה, באוטובוסים, מיניבוסים וברכבות אין מקום לעמוד, ובטח שלא לשבת.
 
4. ניקיון – מדובר ברכבי הסעה נקיים ונוחים. הסעות עובדים מבטיחה כי לכל העובדים יהיה מקום ישיבה נקי ואוטובוסים מתוחזקים.
 
5. מחיר – בזכות הסעות העובדים נחסכת מן העובדים ההוצאה על מוניות, אוטובוסים, דלק לרכבים וכדומה. עבור המעביד יש הוצאה מרוכזת אחת לספקית שירות בודדת.
 
6. בטיחות – עובדים רבים צריכים לעבוד במשמרות וזה משפיע על רמת הערנות. הדבר יכול להיות בעייתי ומסוכן מאוד עבור עובדים שצריכים לנהוג בדרך חזרה מהעבודה, בעיקר בשעות הלילה. כמו כן, הסעות עובדים מבטיחה כי העובדים ייסעו ברכבים שעברו מבדקי בטיחות וכי הם מתוחזקים, עברו טיפולים באופן מסודר.
 
"הנהג שלנו חברמן" טוען שיר העם המוכר כל כך לישראלים. הסעות באוטובוסים היו כאן כבר כאשר הורינו הלכו לטיול השנתי הראשון שלנו והם יהיו כאן גם כאשר נכדינו ייסעו לבקר במדינות השכנות אחרי שכמובן יבוא השלום. בין אם מדובר בהסעות המיועדות לתלמידי בית ספר, שירותי הסעות המיועדים לטיולים משפחתיים או הסעות אוטובוסים של חברות המביאות את עובדיהם לעבודה, מבנה הישיבה, ההווי והתחושה שמתלווה לכך לא משתנה.

הסעות אוטובוסים לבתי הספר

כולנו זוכרים את הטיול הראשון של בית הספר,וכמובן שאת שירות הסעות לטיולים. ההתרגשות בשיאה, לא ישנים כמעט לילה לפני, התיק האישי מלא בחטיפים וממתקים בכמויות שיכולות להשביע יישוב קטן במדינה ענייה וההורים לא מפסיקים לחלק טיפים מעשיים יותר ומעשיים פחות לילד הקטן שברוב המקרים נפרד מהוריו לזמן הארוך ביותר עד כה בחייו. הדאגה היא ברורה, אך לילד זו הזדמנות פז למיני-עצמאות לראשונה בחייו והוא אינו מתכוון לפספס אותה. כאשר הוא מגיע לבית הספר, רכבי הסעות חדישים עומדים שוממים בכניסה, כאילו רק מחכים לתלמידים שיעלו עליהם. נראה כי הדפוס הוא זהה בכל מקום. בכל טיול, בכל אוטובוס והוא נשמר לאורך השנים בקפדנות כאילו נכתב בספר חוקים לא רשמי שמועבר מדור לדור.

הסעות – חלוקה חברתית ברורה

לאחר שזכו להכיר את הנהג קצת יותר טוב מתחיל שלב הישיבה באוטובוס. לכאורה, עניין פעוט וחסר משמעות כלשהי למתבונן בעין בלתי מזויינת. אולם, כל מי שנסע בטיול או בהסעה לבית ספר לפחות פעם בחייו מודע להיררכיה הברורה בישיבה באוטובוס. בשורה האחרונה, המכילה 5 מקומות ישיבה בדרך כלל מתיישבים אלו שמחשיבים עצמם "האליטה". בדרך כלל מורכבת השורה מחוברת בנים שמבחינה חברתית ברור לכל שמקומם הוא שם. לא ברור איך הם נבחרים, לא ברור אם הם יודעים שהם נבחרו או מי לוחש להם את זה באוזן, עובדה ברורה היא שהם מתיישבים שם, זאת בניגוד ברור לחוסר הנוחות בישיבה הצפופה. אחרי "הספסל האחורי", אט אט מתיישבים להם התלמידים, זוגות זוגות, ככל הנראה במדרג יורד ברמת הפופולריות שלהם. בנות עם בנות, בנים עם בנים. גל בכיתה א'  וגם בכיתה יב'. מתיישבים הכוונה פונים עם הראש אחרונה בישיבה על הברכיים כמובן, כי אין שום דבר מעניין מקדימה, כולם מסתכלים אחרונה, למושא שאיפתם.

עשוי לעניין אותך גם:

ההנאות הקטנות של ילדים בנסיעות שלנו 

אלו שטרם פתחו את שקית החטיף הראשונה ממהרים לעשות זאת, בניגוד גמור לעובדה שהשעה היא רק 8 בבוקר ורובם בדרך כלל אינם אפילו רעבים לסנדוויץ' בשעה זו ביום רגיל. זהו אינו יום רגיל, זהו יום חג. אם בעבר, בנסיעות כיתתיות היה נהוג לשיר שירים, היום כל אחד סגור בעולמו שלו, עם שני אטמי אוזניים מהם בוקעים מנגינות שירים. בראש האוטובוס, ממש אחרי הנהג יושבים מורות בית הספר. הן בדרך כלל מתעלמות מהמתרחש באוטובוס ואם כבר נדרשת תשומת ליבן, הן בוחרות לעשות שימוש במיקרופון החורק המותקן באוטובוסים. בראש קבוצת המורות, המורה האחראית שתפרידה בכוח הוא להחזיק ערמות של דפים עם תכניות טיול מסודרות ולחשוב תמיד על התירוצים למה הטיול לא התנהל כמתוכנן.
צור קשר עם טופ הסעות
מחפשים הסעה? צריכים עזרה? מצוין! הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם.
או לחלופין, פשוט חייגו אלינו: 077-6052800.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר טופ הסעות

חברת הסעים? יודעים לתת שירות אדיב ומהיר? מקומכם איתנו! יחד נעניק שירות טוב יותר לגולשינו, ואתם תקבלו לקוחות נפלאים תמיד. הזינו פרטי יצירת קשר כאן למטה, ואנו נחזור אליכם בהקדם. או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 077-6052800.
 

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה