השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות להלוויה

כאשר בן משפחה או חבר קרוב נפטר, כל הסידורים להלוויה, השבעה ותקופת האבל מתבצעים מהרגע להרגע. אנחנו בטופ הסעות מבינים זאת היטב ובשל כך משתדלים לספק לכם גם שירות ומענה מהיר. מחפשים שירותי הסעות להלוויה? פנו אלינו כעת דרך מספר הטלפון או השאירו פנייה בטופס.

הסעות להלוויה - שירות מהיר ומחירים נוחים

כאשר נדרש מאיתנו לארגן הסעה להלוויה, ישנה חשיבות למהירות השירות של חברת ההסעות. ארגון סידורי ההלוויה מתבצעים בצורה מהירה מאוד ולכן כדאי למצוא חברה אשר מספק מענה מהיר וזמינה לספק לנו רכב הסעות בהתאם לכמות הנוסעים שמגיעה להיפרד מהאדם הנפטר. פרט לשירות מהיר, כדאי לשים לב גם לרמת המחיר ומומלץ לעיין במחירון ההסעות שלנו על מנת לקבל כיוון כללי לעלויות נסיעה לפי סוג הרכב הדרוש לכם.

 

הסעות להלוויה

הסעות להלוויות ברכבי הסעה מאובזרים

בין אם ברצונכם לשכור אוטובוס עם נהג ובין אם אתם זקוקים לרכב הסעה קטן יותר כמו מיניבוס, טרנזיט או מונית גדולה, אנו נדע להפנות אתכם אל חברת ההסעות המתאימה ביותר למטרה זו.

 

במקרים רבים, נדרש לאסוף קרובי משפחה, חברים ומכרים של האדם הנפטר ממספר נקודות ברכבי הארץ ולכן תוכלו לקבל שירות שכזה, הכולל עצירה במספר תחנות עד להגעה אל בית העלמין עצמו.

מה חשוב לציין בפני חברת ההסעות?

מזמינים חברת הסעות לצורך נסיעה לבית העלמין או לבית המשפחה בזמן השבעה? הנה רשימת הדברים שאנו ממליצים לכם לציין במהלך השיחה עם נציג החברה:

 • התאריך בו נדרשת לכם הנסיעה וגם שעות היציאה ושעת החזרה.
   
 • נקודת היעד ממנה יוצאת ההסעה והכתובת של בית העלמין, בית המשפחה או מקום השבעה.
   
 • מספר הנוסעים, נהוג לספק טווח כללי, למשל בין 50 ל-60 נוסעים או בין 15 ל-20 נוסעים.
   
 • פרטי יצירת קשר של הנציג שאחראי על ארגון ההסעה.
   
 • בקשות ודרישות מיוחדות כמו למשל אוטובוס ממוזג, הסעה מותאמת לנכים וכל דבר אחר.

הסעות לאזכרה בבית העלמין

מלבד יום ההלוויה עצמו, ישנה האפשרות גם להזמין את שירותי ההסעות שלנו בעבור הסעות לאזכרה. טקס האזכרה מתקיים בסמוך לקברו ביום השנה למותו של הנפטר וגם במועד זה נדרש לארגן הסעה פרטית לבני משפחה המתגוררים במרחק רב מבית העלמין, אוכלוסיה של קשישים שאינה מסוגלת לנהוג בכוחות עצמה (קראו על הסעות לקשישים) וכל אדם קרוב שרוצה לחלוק כבוד, להתפלל ולהשתתף בצערה של המשפחה.

 

הסעות להלוויות וניחום אבלים

הסעות לניחום אבלים בבית המשפחה

מקרה נוסף בו נהוג להזמין הסעה פרטית הוא במהלך השבעה. לרוב השבעה מתקיימת בביתו של הנפטר או בבית של אחד מהקרובים לו. ניתן להזמין הסעות גם באמצע השבוע וגם בסוף השבוע, כמובן בתיאום מראש והזמנת השירות מבעוד מועד. ככל שתזמינו הסעות לניחום אבלים מהר יותר, כך תוכלו להבטיח שחברת ההסעה תהיה זמינה לספק לכם את השירות.

מארגנים הסעה לבית העלמין? השוו מחירים

רגע לפני סיום, אנו רוצים להזכיר לכם כי דרך הפורטל שלנו תוכלו לבחון מספר הצעות מחיר של חברות הסעה מובילות בארץ, אשר מספקות שירותי הסעות להלוויה בבתי העלמין. תוכלו לקבל עוד היום, מספר הצעות שונות וכך לקבל החלטה מושכלת על החברה שאיתה תרצו לעבוד, תוך התבססות על המחיר, סוג הרכב שהוצע לכם והאדיבות של נציגי החברה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה