השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לקשישים

כאשר מדובר על שירותי הסעות לאוכלוסיית הגיל השלישי, נדרש מחברת ההסעות לגיל הזהב לשים דגש על מתן יחס שירותי ואדיב ולעיתים גם לבצע התאמות בסוגי הרכב עצמם או באיבזור שלהם. קראו עוד על הנושא ולאחר מכן השאירו פנייה כאן באתר ואנו נדאג שתקבלו הצעות מחיר בעבור הסעות קשישים, לכל יעד ומטרה.

הסעות לקשישים במחירים נוחים

אם זה עתה התחלתם לבדוק את העלויות בעבור שירותי הסעות קשישים, בטח שמתם לב שישנם לעיתים פערים והבדלים בין הצעות המחיר השונות שמספקות חברות ההסעה. הפערים נובעים מכל מיני סיבות החל מסוג הרכבים ורמת האבזור שלהם אך גם כתוצאה ממשתנים נוספים, לדוגמה זמינות רכבי ההסעה בכל רגע נתון.

 

בשביל לשמור על מחירים נמוכים, כדאי לקבל מספר הצעות מחיר שונות ולהשוות ביניהן. אנו מאפשרים לכם להשוות בין חברות הסעה מובילות, וותיקות ומקצועיות אשר מספקות שירותי הסעות לקשישים לצורך טיולים או כל מטרה אחרת.

 

הסעות לקשישים

מה מאפיין הסעות לאוכלוסיה המבוגרת?

  • רכבים נגישים ונוחים: רכב הסעות לאוכלוסיה המבוגרת צריך להיות נגיש וכדאי שיהיו בו מעקות לאחיזה. אגב בחלק גדול מהמקרים נדרש לספק רכב מותאם, למשל רכב עם מעלון, אשר משמש גם בעת הסעות נכים.
     
  • מיקרופון לצורך תדריכים: אם נוסעים לטיול, כדאי שכחלק מהאבזור הקיים באוטובוס או המיניבוס, יהיה גם מיקרופון. אביזר זה מאפשר לכל הנוסעים לשמוע טוב יותר את ההסברים של המדריך, מבלי שהוא יצטרך לצעוק לאורכה של הנסיעה.
     
  • יחס אישי וסבלני: אין ספק שפרט לאיבזור עצמו של הרכבים, אוכלוסיה מבוגרת דורשת גם יחס סבלני הרבה יותר. רמת השירותיות נדרשת גם מהצוות שמולו מזמינים את הנסיעה אך גם מהנהג עצמו שעתיד להסיע את הקשישים ביום הנסיעה וצריך להיות אדיב, סבלני, מנומס ובעל אוזן קשבת.

הסעות למבוגרים

שירותי הסעות לגיל השלישי לטיולים

חלק נכבד מהפניות שאנו מקבלים, מתייחס להסעות לגיל השלישי לצורך טיולים. במקרים מסוימים מדובר בהסעה של דיירים בבתי אבות לטיול באזור הצפון ובמקרים אחרים מדובר על נסיעה של קבוצה קטנה או גדולה לאילת ואפילו למקומות קדושים כמו הסעה לכותל המערבי, מערת המכפלה או קברי צדיקים. לא משנה לאן תרצו לנסוע, דרך טופ הסעות תוכלו למצוא את מבוקשכם בקלות ובמהירות.

הסעות לקשישים ברכבי הסעות בטוחים

כאשר מדובר על הסעות לבני הגיל השלישי /הסעות לגיל הזהב, הנושא של בטיחות חייב להילקח במלוא הרצינות. בטיחות במסגרת הסעה, מתבטאת בחגורות בטיחות בכל המושבים ברכב, במערכות מתקדמות למניעת תאונות (לדוגמה: מערכת "מוביל איי") וכמובן גם נהגים עירניים ואחראיים, שעברו את כל הכשרות הנהיגה וההשתלמויות הנדרשות בתחום.

 

כמו כן, כדאי שברכב ההסעות לגיל הזהב תהיה תאורה מסודרת, ידיות לצד המושב וגם מאחזים שבהם אפשר לתפוס בעת עלייה או ירידה במדרגות של האוטובוס או המיניבוס, גם בדלת הקדמית ליד הנהג וגם בדלת האחורית, במידה ומדובר על אוטובוס.