הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

חניה בתל אביב

חניה בתל אביב מוזכרת באמצעי התקשורת לעתים קרובות יותר מחיות הנמצאות על סף הכחדה. ולעתים נדמה כי יש יותר סיכוי להיתקל בצב יבשה ענק מאשר בחניה נוחה בתל אביב. לעתים קרובות בעלי הרכבים מוצאים את עצמם מסתובבים חצי שעה ואפילו ויותר בחיפוש אחר חניה. הבעיה חמורה אף יותר עבור אורחי העיר, שאינם מכירים כל פינה, שלא לדבר על תזמון ועל דלק וקילומטרים רבים שמתבזבזים במהלך חיפוש החניה.

חניה בתל אביב - פתרונות העירייה

עיריית תל אביב עושה כל שביכולתה כדי לפתור את בעיית החניה , שמעיקה על תושבי העיר, אורחיה, ובעלי העסקים כאחד – הרי לעתים קרובות אנשים מוותרים על ביקור בעיר הגדולה לצורך בילוי וקניות בשל המחסור במקומות חניה, שפוגע בחוויה. בתל אביב יש די מגרשי חניה בתשלום, כאשר התשלום הוא סביר ביותר, יחסית לזמן ומאמץ הנחסכים. יש גם את האפשרות לחנות ב"כחול- לבן". האפשרות הזו נוחה יותר מחניה בחינם, שבשעות שיא הינה בגדר מיתוס, אבל גם כאן יש להיות בזמן הנכון במקום הנכון, עם הסכום הנכון, או לפחות כרטיס אשראי בהישג יד. גם הסיור במגרשי חניה בתל אביב הוא לעיתים מתסכל, כי כמות המקומות הפנויים בהם עלול להשתנות באופן דינמי וחוקי מרפי עושים את שלהם.
בנוסף להגדלת כמות מקומות החניה, בניית חניות תת קרקעיות והרחבת היצע החניה בתשלום, קיימים גם פתרונות טכנולוגיים. לאחרונה פותחו כמה וכמה אפליקציות, המחפשות את החניה עבורכם.

מה הפתרון למצוקת החניה בתל אביב?

קיימות מגוון רחב של אפליקציות ידידותיות למשתמש ומקיפות כמות גדולה של חניונים. אפליקציה כזו מסוגלת למצוא חניה זמינה באזור הימצאותכם מבין יותר מ40 מגרשי חניה בתשלום, למצוא חניה ב"כחול-לבן". מאפיין חשוב לא פחות הוא האפשרות לשלם עבור החניה ישירות דרך האפליקציה מבלי שתצטרכו להמתין ביציאה מהמגרש, תוך חיפוש אחר כסף קטן, לחפש עמדת תשלום ב"כחול לבן". אפליקציה זו תחסוך לכם המון זמן יקר. מעבר לכך חלק מהיישומים הסלולריים מעניקים הנחות למשתמשים על חניה במגרשים שונים ברחבי תל אביב ומפעילה מערך שרותי חירום, כגון איתור הפנצ'רייה הקרובה. אודות לקדמה ואפליקציות סלולריות אנו יכולים להגיע לתל אביב ברכב פרטי ללא החשש שמא תיקלע למצב בו לא נמצא חניה וכך נוכל ליהנות מכלל מה שיכולה העיר הגדולה להציע לתושביה ואורחיה, החל מביקור עסקי וכלה בבילוי אל תוך הלילה.  
 
איתור חניה באמצעות פנגו

לא חייבים! יש גם הסעות

נכון, לעיתים עדיף פשוט להשאיר את הרכב בבית, להפסיק לחשוב על חניה ולקבל מונית ספיישל או במקרה שאתם כמה חבר'ה, שירות הסעות, אצלנו בטופ הסעות תוכלו לקבל שירות בכל אזורי הארץ ובמחירים חסרי תקדים, דיברנו על תל אביב? מהעמוד הזה תוכל להזמין שירותי הסעות בתל אביב במחירים חסרי תקדים, ללא בעיית חניה כלל, לא תמיד חייבים לצאת עם הרכב.