הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

מתי נקח חברת הסעות

התשובה לשאלה "מתי נקח חברת הסעות"? מתחלקת ל2 תשובות:

1. מתי צריך לארגן הסעותילדים.

2. מתי צריך לארגן הסעה של מבוגרים.

התשובה הראשונה לשאלה, היא פשוטה וברורה. הסעה לילדים מארגנים כאשר יש קבוצה של ילדים שרוצים להסיע לבית הספר בהסעה במקום שיסעו באוטובוס, או ילכו מרחק רב ברגל. גם כאשר רוצים לארגן טיול לקבוצה של ילדים, צריך לקחת שירות הסעה.

מה ההבדל בין הסעה לנסיעה באוטובוס?

·בשביל ילדים- בשביל ילדים, נסיעה בהסעה בטוחה הרבה יותר מנסיעה באוטובוס. באוטובוס יש לפעמים סיכון בטחוני. כאשר כיתת ילדים נוסעת לטיול בתוך העיר, יותר נוח לארגן מיניבוס, מאשר שכל הכיתה תתחיל לשלם לנהג באוטובוס. גם חברות התחבורה הציבורית, מעדיפות שכיתת ילדים תסע בהסעה, ולא תתפוס חצי אוטובוס של תחבורה ציבורית.

·בשביל מבוגרים- נסיעה בהסעה לוקחת פחות זמן מתחבורה ציבורית. בתחבורה ציבורית יש תחנות, ואנשים עולים ויורדים. לכן, עדיף לארגן הסעה כאשר נוסעים לטיול משותף, גם אם הקבוצה היא קטנה ומזמינים מיניבוס.

מתי נקח חברת הסעות של מבוגרים?

ישנם מצבים שונים, בהם צריך להיעזר בשירות הסעות למבוגרים:

1. הסעות לטיולים - כאשר רוצים לארגן טיול לקבוצת מבוגרים, כדאי לקחת שירות הסעות לטיולים. איזה סוגי טיולים יש?

·טיולים של ועדי עובדים - כדאי לקחת הסעה לאורך כל היום, ולקבוע מראש נקודות איסוף ופיזור.

·יום כיף של המשפחה המורחבת

2. נסיעה לאירוע משפחתי- לפעמים מארגנים נופש משפחתי, או שבת משפחתית משותפת, או שיש אירוע משפחתי במקום רחוק לרוב המשפחה, ולכן המשפחה תארגן הסעה.

חשוב לקחת הסעה של חברת הסעות מומלצת.

אילו סוגי הסעות יש?

בחירת סוג ההסעה תלויה בכמות המשתתפים. יש הסעה באוטובוס, ויש רכבים קטנים יותר כמו מיניבוס. ישנו סוג נוסף של הסעות, הנקרא מידיבוס - וזו הסעה המתאימה ל35-40 נוסעים.

·מיניבוס נקח כאשר יש טיול מצומצם של קבוצה קטנה. שכירת מיניבוס מתאימה לטיול כיתתי, או טיול של ועד עובדים שמספרם אינו גדול.

·מידיבוס מתאים כאשר יש קבוצה גדולה של 40 אנשים, ורוצים אוטובוס גדול ומרווח, אך לא רוצים לשלם הרבה על שכירת אוטובוס גדול.

לפעמים מארגנים קבוצה של תיירים מחו"ל. לפעמים תהיה זו משלחת של אנשי עסקים, או משלחת של תורמים פוטנציאלים. לפעמים המשפחה הגדולה הגרה בחו"ל, תרצה לערוך חופשה משפחתית בישראל. במקרים אלו, כדאי להזמין שירותי הסעה.

הסעות לתיירים:

כאשר מארגנים שירותי הסעה לתיירים, יש לארגן את הכל בפרטי פרטים. ראשית כל, חשוב שההסעה תאסוף את התיירים מנמל התעופה בן גוריון, ותביא אותם הישר אל בית המלון. במהלך שהותם של קבוצת התיירים בארץ, ההסעה תלווה את התיירים לכל מקום בארץ. חשוב לבחור נהג קבוע להסעה. בתום החופשה בישראל, ההסעה תאסוף את התיירים מבית המלון, ותביא אותם אל נמל התעופה בן גוריון.