הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

על חברת טופ הסעות

לפניכם מידע על הנסיעות המקצועיות והאדיבות שמספקת חברת טופ הסעות. בבעלותה של חברת טופ הסעות צי של רכבים ואוטובוסים המשמשים להסעת הלקוחות או לחלופין להובלה של המשלוחים השונים בכל רחבי מדינת ישראל.אנו ננייד אתכם מנקודה אחת לנקודה שנייה בכל זמן ולכל מקום שתחפצו. כמו שכל אחד בחברת טופ הסעות יודע, בין השאר מחזיקה בבעלותה מגוון רחב של כלי תחבורה המשמשים אותם לצורכי עבודה והסעה, בין השאר ניתן לראות בקרב חברת טופ הסעות.

יש לנו מגוון רחב של סוגי אוטובוסים

הסעות על ידי אוטובוסים פשוטים, הסעות בעזרת אוטובוסים מפוארים, הסעות על ידי מיניבוסים בגדלים שונים, הסעות באמצעות מוניות וכמובן בל נשכח, הסעות על ידי רכבים מפוארים ויוקרתיים במיוחד המיועדים לכל אותם לקוחות וי.אי.פי. (הסעות VIP) ללא יוצא מן הכלל, כל אותם רכבים בבעלותה של טופ הסעות הם רכבים חדשים, מודרניים, בעלי פאר רב, מהודרים במיוחד, בעלי רמת ניקיון גבוהה מן הממוצע ובעלי תחזוקה שוטפת המאפשרת לנהגים לנהוג בראש שקט. מעוניינים לשכור את שרותיה של חברתנו? רוצים לקבל מידע נוסף מנציג טלפוני? צרו קשר כבר היום עם חברת טופ הסעות.

איזה סוגי נסיעות אנו מבצעים? 

נסיעות המבוצעות על ידי חברת טופ הסעות. ללא כל צל של ספק חברת טופ הסעות מספקת שירותי הסעות נוחים ונעימים תוך שמירה מחמירה על בטיחות הלקוחות שלה וכמובן העובדים שלה. אצלנו בחברת הסעות שיא הבטיחות היא מעל הכל ואין על כך אף לא טיפת עוררין. חברת טופ הסעות רכשה את המומחיות שלה בתחום ההסעות במהלך שלושת העשורים האחרונים ולאמיתו של עניין, חברת הסעות טופ ממשיכה לשפר ולשדרג את שרותיה כל הזמן.
 
חברת טופ הסעות מספקת שירותים מצוינים לחברות וארגונים, למוסדות פרטיים ולמוסדות ציבוריים ולכל אותם גופים שונים הזקוקים להם. כמו כן חברת הסעות  מספקת שרותי הסעות לאנשים פרטיים, כמו גם הסעות לתלמידים או הסעות לתיירים ועוד. נוסף על אלה חברתנו מציעה שרותי משלוחים ברחבי המדינה.