הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

צאו לטיול עם טופ הסעות

ארץ ישראל משופעת באתרי טיולים רבים ליחידים ולקבוצות, לתיירים מחו"ל ולתיירים ישראלים. במשך כול השנה יוצאים טיולים מאורגנים והסעות לטיולים בארץ. יש הרבה יתרונות בהסעות טיולים שכול מטרתם שהטיול יעבור בהנאה, בקלות ואווירה טובה. אפשר להשכיר רכבים להסעה כמעט לכול מטרה ולכול כמות של אנשים. לפני שיוצאים לטייל ולוקחים חברת הסעות, עלינו לתכנן את הטיול, ככה שנדע מה הצרכים שלנו וכמה אנשים יוצאים לטיול.

איך נדע איזה הסעה לקחת:

לחברות הסעות מקצועיות ואמינות יש צי של רכבים לכול מטרה. ההסעה שניתנת היא לפי כמות ומקום הטיול. לאוטובוסים גדולים של מעל 50 אנשים, ההסעה היא משתלמת מאוד אך צריך לבדוק האם האוטובוסים יכולים להגיע לנקודה של הטיול שאתם רוצים. יש לחברות הסעות גם רכבים יותר קטנים של עד 20 איש, שזה רכבי המיניבוס ורכבים קטנים כמו וואן וטרנזיט שמתאימים יותר לקבוצה של עד 10 אנשים. כול הרכבים הם באיכות מעולה, נקיים, חלקם חדשים, עובדים טוב ואתם יוצאים בראש נקי לטיול מבלי להתעסק בכול ענייני הדרך והנהיגה ומגיעים מהא ובבטחה.

למה להזמין שירותי הסעות לטיולים:

א.נוחות: אם אתם יוצאים לטיול בקבוצה גדולה או קטנה ברכבים פרטיים, אתם יודעים שזה דורש תכנון, לדעת מה קורה כול הזמן עם הרכב של הגיס, של ההורים, הרכב מתלכלך אם זה טיול בשטח, לחץ של זמנים, עייפות מלנסוע הרבה, מגיעים מותשים וכו'. הסעות לטיולים פוטר את כול הבעיות האלה ואתם בכלל לא צריכים לדאוג לרכב ומתרכזים רק בנוף ובאווירה הנעימה.

ב.גיבוש: כאשר יוצאים בקבוצות נפרדות לא יכולים לשתף חוויות שקוראות בדרך, צחוקים, זמן איכות עם המשפחה, כול הדברים האלה משדרגים לנו את הטיול והם עדיפים על רכבים בודדים שכול אחד עם עצמו.

ג.חיסכון: לא מדובר על הוצאה גדולה כאשר לוקחים הסעה מאורגנת לטיול, ההפך מדובר בחיסכון. אתם לא מוצאים כסף על דלק, אין בעיה של חניות, אין בעיה של בלאי, לא צריך לנקות את הרכב שלכם יום אחרי, יש חברות שיכולות להיכנס לאתרים מסוימים מבלי לשם בכניסה פר בן אדם ועוד...

איפה אפשר להזמין הסעות מאורגנות:

יש בארץ מספר לא מבוטל של חברות הסעה לכול מטרה. עליכם לדעת מה הצרכים שלכם ומה המטרות שאתם רוצים להשיג בטיול. כמה אנשים אתם ומה התקציב שלכם. בדקו שאתם לוקחים הסעה מהחברה אמינה שיש לה גם המלצות וניסיון בתחום. שימו לב שלחברה יש כמה רכבים שונים לצרכים שונים ובמקרה שההסעה שלכם בדרך לטיול נתקעת מסיבה כלשהי, שיהיה לחברה רכב חלופי שיגיע במהרה ולא יפגע בטיול.

מסקנה:

לטיול בהסעה מאורגנת יש יתרונות רבים והמודעות להשכרת רכבים לטיולים עולה כול הזמן. האחריות של החברה, הרכבים, הנהגים המיומנים, עמידה בזמנים ועוד הרבה הרבה דברים טובים, הופכים את הסעות לטיולים לדבר משתלם ביותר.