הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

שירותי ההסעות שלנו

חברת טופ הסעות מציעה מענה חכם לכל סוגי ההסעות, נסיעות בהסדר או חד-פעמיות, ביעילות ובטיחות גבוהה, כאשר מדדי איכות השירות, אמינות ובטיחות הלקוחות והעובדים הם כנר לרגליה בכל הנוגע לתחום של הסעות. בין מבחר תחומי פעילות של החברה ניתן למצוא מגוון שירותי הסעות ובהם:

הסעות תלמידים

למוסדות חינוך, טיולים, קייטנות, אירועים, מסיבות ועוד. בכל רכב הסעה מותקנות חגורות בטיחות ואמצעי ביטחון הדרושים, בהקפדה יתרה לבטיחות הילדים, החל מעלייתם להסעה, במהלכה, לרבות התמודדות עם מצבים שונים העשויים להתעורר ועד הורדתם בבטחה במקום היעד.

שירותי הגעה לעובדים ופועלים

הסעות הלוך ושוב לעובדים כבחירה כלכלית ויעילה לחברות, ארגונים ומפעלים, בהקפדה לזמנים שנקבעו ונקודות איסוף/פיזור נוחות ונגישות לנוסעים.

מתן פתרונות לשדה התעופה

בכל רחבי הארץ כולל איסוף, ליווי, המתנה ופיזור לכל נסיעה – פתרונות יצירתיים לחסכון, להבטחת נוחות והנאת הנוסעים. שירות הסעות פרטיות לשדות התעופה בישראל בכל שעות היממה, לבודדים ולקבוצות. איסוף מפתח הבית והסעה בטוחה, במהירות וביעילות מכסימלית אל פתח אולם הנוסעים.

שירות הסעות לנכים

רכבים ייחודיים לנכים, הכוללים את כל הציוד הנדרש לצורך הסעת נוסעים עם מוגבלויות, לרבות מקום להעלאת כסא גלגלים, מעלית, אשר מעלה ומורידה בזהירות את הנכה כאשר הוא נמצא על כסא הגלגלים, מעקות ומקומות למלווים, ניתן לקורא עוד על הסעות לבעלי מוגבלויות כאן.

הגיע הזמן שתכירו את "טופ הסעות"

ללא כל צל של ספק, כאשר אנו עומדים בפני טיסות אנו מעדיפים להגיע כמה דקות מוקדם יותר מאשר לאחר ולפספס את הטיסה. על כן, חשובה במיוחד הבחירה הנכונה של שתגיע אלינו בזמן ותקח אותנו ללא איחורים אל יעדנו, הלוא הוא נמל התעופה בן גוריון. כמו כן חשוב לנו לא פחות להגיע אל יעדנו בשלום וברגיעה שכן לא מעט אנשים נוטים להילחץ ולהתעצבן לפני טיסות. כפי שציינו טרם לכן, חשובה מאוד הבחירה הנכונה של חברת הסעות, בין השאר חשוב שאותה חברה תהיה מקצועית, אמינה, חברת הסעות נתב"ג בעלת ניסיון רב ואיכותי שתדע לקחת בחשבון בחישובי הזמן סוגיות שונות כמו למשל עומסי תנועה קשים או קלים וכדומה.

שירותי הסעות מעל הכל

ללא יוצא מן הכלל, כל לקוחותינו נהנים מנסיעה רגועה ושלווה שלאחריה זמן ארוך מספיק לכל הסידורים וכמובן שופינג בדיוטי פרי. כמו כן, טופ הסעות מספקת גם כן הסעות נתב"ג נגדיות, כלומר מן שדה התעופה אל הבית. הצוות המקצועי של שלנו ימתין לכם בשעה שנקבעה תוך מעקב על שעת הנחיתה של הטיסה, כך שאם הטיסה הוקדמה, יחכה לכם הנהג בזמן המתאים ללא צורך שתמתינו, ויביא אתכם בשלום עד מפתן ביתכם.