הסעה ל-10 נוסעים ומעלה?
הסעה ל-10 נוסעים ומעלה? חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

מוניות גדולות

השכרת מונית גדולה החל מ-10 מקומות, מכל מקום בארץ. ניתן להזמין מונית גדולה ל-10+ נוסעים לשדה התעופה (נתב"ג), אילת, ירושלים, הר החרמון ויעדים נוספים. כמו כן כשירות בעבור הסעות לאירועים, טיולים ומקומות עבודה.

שכירת מונית גדולה ל-10+ נוסעים דרך טופ הסעות

אייקון זמינות זמינות: אנו זמינים לכם במרבית שעות היממה והמענה מיידי ב99% מהמקרים.
אייקון מידע מחיר: דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים בין 3 נותני שירות שונים (בהמשך תמצאו מחירון).
אייקון אנשים כמות נוסעים: החל מ-10 נוסעים וניתן למצוא פתרונות לכמות גדולה יותר.
אייקון מיקום יעד: דרך טופ הסעות ניתן לקבל מענה מכל יעד ברחבי המדינה ולכל יעד.

מהם מחירי השוק להשכרת מונית גדולה?

קשה לעמוד את מחירי המוניות הגדולות, הרי כל נסיעה משנה את המחיר, האם יש מזוודות, כמה עצירות, מרחק הנסיעה ועוד. האמנם, לא נשאיר אתכם ללא הידע הבסיסי - הנה טבלה המכילה ממוצע מחירים בעבור הנסיעות הנפוצות ביותר באמצעות מונית גדולה.

מחירון מוניות גדולות על פי אזורים
 • מחיר מונית גדולה לשדה התעופה נתב"ג

  מאזור גוש דן (תל אביב, רמת גן, גבעתיים)

  400 - 600 ש"ח
 • כמה עולה נסיעה במונית גדולה באילת?

  נסיעה בתוך העיר עצמה עד ל-10 נוסעים.

  250 - 300 ש"ח
 • מהו המחיר לנסיעה מהרצליה לרעננה?

  החל מעשרה נוסעים ועד ל14 נוסעיםץ.

  290 - 345 ש"ח
 • כמה עולה מונית גדולה מחולון עד כפר סבא?

  לכיוון אחד הלוך לא כולל עצירה בדרך.

  350 - 450 ש"ח
 • מחיר מונית גדולה לנתב"ג מחיפה

  תמחור נסיעת ערב תיהיה בתוספת של כ-40 ש"ח

  400 - 550 ש"ח
 • כמה יעלה השכרה של מונית לנסיעה בין הקריות?

  נסיעה במונית עד לעשרה נוסעים בתוך הקריות.

  290 - 350 ש"ח
 • הזמנת מונית גדולה מנתבג אל השרון

  נסיעה לעשרה אנשים בשעות הלילה חזרה מנתבג אל אחד מערי השרון.

  450 - 650 ש"ח

הדפס מחירון


*המחירים המוצגים אינם מחייבים את נותני השירות מטעם פורטל 'טופ הסעות' לעמוד בהם והם מוצגים לצורך מידע בלבד.

מונית לעשרה אנשים

אז מה זה "טופ הסעות" ולמה להזמין דרכו?

בואו נעצור רגע את הנסיעה ונבהיר מי זה ״אנחנו״ ומה אנו מציעים. אנחנו פורטל הסעות שנקרא טופ הסעות. אנו מציעים כל סוג הסעות שהן בכל הגדלים, במקרה זה אנו מתייחסים למונית 10 מקומות והסיבה היא שיש לכך ביקוש רב. אצלנו תוכלו להזמין כל סוגי המוניות ל10 אנשים בין אם מונית גדולה וזולה, או גדולה ומפנקת כזו אם מושבים נוחים ומפנקים, אם  WIFI, ואו אלמנטים VIP  כאלה או אחרים, יש לנו פתרונות הגעה לכל יעד ואם אתם מעוניינים להגיע יחדיו לשדה התעופה ושיהיה מקום לתיקים ולמזוודות אז כמובן. אנחנו מאפשרים שירות בכל רחבי הארץ, אין בעיה אם אתם בדרום הארץ, מרכזה, צפון הארץ ואף באזור ירושלים, אנו נגיע אליכם עם מונית גדולה של 10 מקומות ונאסוף אתכם ונסיע אתכם ליד המיוחל בבטחה ובנעימות ונוחות מרבית.

שירות ייעודי ופרטני לקבוצות במונית

בין אם אתם קבוצה 10, 11 או 12 אנשים ואפילו 14 ואם אתם רוצים להגיע לשדה התעופה, לצאת לטיול, או להשתמש בהסעות מיניבוסים לחברה, או משפחה המעוניינת להגיע מיעד זה לאחר, מונית 10 אנשים זה פתרון אידאלי, קומפקטי, אישי, בצוותא עם זאת חברותי ויעיל, אנו מציעים מגוון פתרונות ושרותים בנוגע להסעות לרבות מונית שרות גדולה בשכירה באופן פרטני.

הסעות לקבוצות במונית גדולה לכל יעד

אם אתם קבוצה של חברה המתעתדת להגיע לנקודה גאוגרפית מסוימת ולא משנה כרגע לאיזה אזור בארץ או לאיזו מטרה, יכול להיות לשדה התעופה, יכול להיות לחתונה של חברים יקרים, אירוע משפחתי כזה או אחר ואפילו בעבור שירות סדיר של הסעות לעובדים באופן יומי, הפתרון הוא מונית ל 10 נוסעים. הסיבות ברורות, אתם תגיעו בזמן, כולכם באותה סירה ולא כל אחד בנפרד עם רכב פרטי, אתם לא תצטרכו לחכות אחד לשני/ה ביעד, תגיעו כולכם באותו זמן ובזמן, למה? כי אנחנו מקפידים מאוד על לוחות זמנים ואפילו נחסוך לכם בעלויות מבלי שתשימו לב, כמו כן ישנם פתרונות של רכבי הסעות שונים ומגוונים אצלנו.

השכרת מונית גדולה באופן פרטני

שירות ספיישל במוניות גדולות במיוחד

״שרות״ זה שם האמצעי שלנו (יחד עם לוחות זמנים, נוחות, בטחון), אז כן אנו מאמינים בלתת שרות ברמה גבוהה, אנו מאמינים שם עם חיוך הסיטואציה באשר היא תמיד תהיה נעימה יותר גם אם אתם לחוצים להגיע ליעד המסוים, אל תתבלבלו! אנו לא מחליפים חיוך ביעילות, אלא מספקים את שניהם. הנהגים שלנו מוסמכים ואמינים וכאמור בעלי מודעות שרות גבוהה, ניתן להזמין דרכנו מונית ספיישל גדולה המכילה כעשרה מושבים ומרווחת במיוחד.

נסיעה עם עשרה נוסעים מבלי לוותר על נוחות

אנו מציעים נוחות מרבית לנסיעות קבוצתיות, כאמור שי לנו סוגים שונים של מוניות ל-10 אנשים ונתאים את הרכב הנכון לכם, בין אם זה לקבוצת תיירים, לצורך הגעה אל אירוע, לזמנים, ליעד. שוב נחזור לסנריו של החתונה, אתם מתחתנים ורוצים להגיע אם החברים הקרובים שלכם לאירוע, מבקשים מונית לעשרה אנשים, אנו מגיעים בזמן, אתם מגיעים ברמת הסעה VIP אלגנטית ויתרה מזו, כולם יכולים להרשות לעצמם לשתות אלכוהול, כי אתם לא נוהגים, בדרך חזרה אתם מבושמים קלות, אל דאגה הנהג שלנו ייקח אתכם היישר ליעד המתוכנן. אתם קבוצת חברים הטסים לחו״ל, במקום להשתמש ברכבים פרטיים ולדאוג לדלק וחניה, אם מזמינים דרכנו מוניות גדולה ומגיעים בנוחות ובזמן לשדה התעופה, או שמא מגיעים אלכם קבוצה של אורחים מחו״ל, בני משפחה, מספר אנשי עסקים, הזמינו הם רכב מתאים ונוח לקבוצת אנשים גדולה שתהיה להם קבלת פנים ארץ ישראלית חמה.

אז כיצד שוכרים מונית גדולה ב"טופ הסעות"?

העניין פשוט, אתם יוצרים עמנו קשר ואומרים לנו את הצרכים שלכם, כמה אתם במדויק, אם מזוודות או ללא, מיקומכם ומיקום היעד, האם אתם צריכים נסיעת חזור, לוחות הזמנים שלכם וכן הלאה, אנחנו פונים לחברות ההסעות אשר אנו עובדים עמן ומציעים לכם עד 3 הצעות מחיר למונית גדולה בעבור הסעה לשדה התעופה או יעד אחר. אתם בחורים את הזולה ביותר והמתאימה ביותר עבורכם. למה לא לעשות זאת לבד אתם שואלים? מכיוון שהשרות שלנו יחסוך לכם כאב ראש מיותר וזמן יקר, ובנוסף לכך, אנחנו טובים במה שאנו עושים, ניתן לכם את השרות הטוב והמשתלם ביותר.

הסעה במוניות גדולות לכל יעד ברחבי הארץ

מחפשים מונית גדולה בראשון לציון? צריכים הסעה בתוך תל אביב? ירושלים או פתח תקווה? ניתן להזמין מונית גדולה לשדה התעופה ובפרט לנתב"ג ומגוון ערים שונות ברחבי הארץ. יש לנו מגוון רכבים ואפשרויות הסעה בכל הארץ לרבות מוניות לעשרה אנשים שזהו אחד השרותים המבוקשים שלנו. אנחנו עומדים בדרישות שאנו מציבים לעצמנו, כאמור, נוחות, מחיר, בטחון, לוחות זמנים. חסכו זמן וצרו עמנו קשר עוד היום ואנו נשלח לכם הצעות מחיר משתלמות, אתם תשוו ותראו מה מתאים לכם ואז חברו את ההצעה הנכונה. הצעד הראשון להסעה, עמנו!
צור קשר עם טופ הסעות
מחפשים הסעה? צריכים עזרה? מצוין! הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם.
או לחלופין, פשוט חייגו אלינו: 077-6052800.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר טופ הסעות
חברת הסעים? יודעים לתת שירות אדיב ומהיר? מקומכם איתנו! יחד נעניק שירות טוב יותר לגולשינו, ואתם תקבלו לקוחות נפלאים תמיד. הזינו פרטי יצירת קשר כאן למטה, ואנו נחזור אליכם בהקדם. או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 077-6052800.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה