הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

השכרת מידיבוס

מחפשים אחר חברה המתמחה בשירות הסעות מידיבוס בכל רחבי הארץ? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי אודות הנושא המוצעים לכם על ידי חברות הסעה שונות המתמחות בכך. כמו כן, תוכלו למצוא מספר טיפים ועצות לבחירת החברה באמצעותה מומלץ לשכור מידיבוסים.

למה להשתמש בשירות של "טופ הסעות"?

השירותים שלנו ניתנית בכל אזורי הפעילות בארץ!
אנחנו נדאג לכם ולכך שתקבלו מחיר הוגן.
אצלנו מקבלים לא הצעת מחיר אחת אלא כמה.
מגוון פתרונות הסעים מגוונים לכל מטרה.

השכרת מידיבוסים - למי השירות מיועד?

השכרת מידיבוס הינה שירות מקצועי המיועד למגוון רחב של מקרים בהם קיים צורך בהפעלת הסעות מאורגנות, לרבות, טיולים קבוצתיים או משפחתיים, ימי כיף לעובדים, אירועים משפחתיים וכדומה. זהו שירות המשלב בתוכו גם את השכרת כלי התחבורה המותאם לכם (מידיבוסים או מיניבוסים) בהתאם לכמות האנשים אותם תצטרכו לשנע מנקודה לנקודה.

מה צריך לבדוק בחברה המספקת הסעות באמצעות מידיבוס?

חברות המעמידות לרשותכם שירותי השכרת מידיבוסים הן למעשה חברות המוגדרות על פי חוק כחברות הסעות. בהתאם להגדרה זו הן מחויבות להחזיק ברשותך רישיון להפעלת חברת הסעות, ולכן הדבר הראשון המומלץ לבדוק הוא את תוקף הרישיון העומד לרשותן ואיזה סוגים של שירותי הסעות אותה חברה מספקת.  כמו כן, מומלץ לבדוק את רמת האבזור והבטיחות של כלי התחבורה העומדים לרשות החברה. רמת האבזור והבטיחות הסטנדרטית כיום בכל רכב הינה: חגורות בטיחות בכל אחד מהמושבים, מערכת שמע ומערכת כריזה, מיזוג אוויר, מכשיר טלוויזיה + DVD. 

הזמן כעת מידיבוס להשכרה במחירים זולים

בנוסף לפרמטרים המצויים לעיל, אנו ממליצים לכם לבדוק האם חברה אמינה להסעות באמצעותה אתם שוכרים את השירות, מעמידה לרשותכם מידיבוס מפואר חלופי במקרים של תקלות לא צפויות במהלך הנסיעה. כמו כן, הקפידו ודרשו מהחברה להעמיד לרשותכם גם נהג חלופי במידה ונהג האוטובוס המיועד ללוות אתכם איננו חש בטוב וכדומה. בהתאם לפרמטרים המופיעים לעיל, אנו ממליצים לכם בחברת הסעות בעלת ניסיון רב שנים בתחום, בחברת הסעות המחזיקה ברשותה צי מידיבוסים גדול (הכולל גם דגמים חדישים) ומעל הכול: בחברת הסעות המקפידה על כל תנאי הבטיחות הנדרשים. 
 
חשוב שתדעו - כל חברת הסעות מחויבת לעמידה בכל תקנות הבטיחות הנקבעות על ידי מפקחי התעבורה הראשיים של משרד התחבורה. אנו ממליצים לכם להיכנס לאתר האינטרנט של משרד התחבורה ולהיחשף לתקנות השונות הקבועות בחוק לצורך הפעלת חברת הסעות. פעולה זו תאפשר לכם לבחון בצורה המעמיקה והבטוחה ביותר את התאמתה של חברת ההסעות אותה אתם עומדים לשכור. 
 

מידיבוס לצורך הסעה

מידיבוס יכול להכיל עד 40 מקומות

לסיכום, השירותים המוצעים לכם על ידי מספר רב של חברות הסעות העוסקות בתחום. הקפידו לבחור את החברה בהתאם לפרמטרים שונים הכוללים: רישיונות להפעלת עסק בתחום התחבורה, רמת האבזור והבטיחות בכלי התחבורה העומדים לרשותם החברה ושירותי החברה בכל הנוגע לנהג וכלי תחבורה חלופי, וגם אתם תוכלו להבטיח לעצמכם טיול או אירוע מהנה ובטוח לאורך כל הדרך.