השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

סוגי הרכבים של טופ הסעות

כאן ניתן לראות את כל סוגי הרכבים שניתן למצוא בפורטל טופ הסעות המספק הצעות מחיר של חברות המעניקות שירותי הסעות למגוון יעדים, בחרו לכם את רכב ההסעות המתאים לכם, על פי כמות מושבים וסוג השירות. אנחנו כאן בשבילכם, צרו קשר כעת להזמנת רכב הסעות במחיר מעולה!

סוגי רכבי ההסעות שניתן למצוא בפורטל:

מיניבוס
מיניבוס
השכרת אוטובוס
אוטובוס
וואן
וואן להסעות
שכירת מידיבוס
מידיבוס
השכרת טרנזיט
טרנזיט להסעה
השכרת אוטובוס קטן
אוטובוס זעיר
מונית גדולה
מונית גדולה
טיולית להשכרה
טיולית


לפרטים נוספים על מחירים תמיד תוכלו לעיין בעמוד מחירון ההסעות, שם תגלו מהם המחירים בעבור סוגי הרכבים והשירותים אותם ניתן למצוא בפורטל טופ הסעותף. מחכים לכם בצד השני של הקו.

התאמת סוג הרכב לגודל הקבוצה

ישנם קבוצות נוסעים בכל נסיעה המתחילה מכמות מסוימת, אצלנו למשל המינימום הוא כ-10 נוסעים, לשם כך רכב ההסעות המתאים ביותר יהיה טרנזיט או מיניבוס קטן, אם תצטרכו הסעה לכמות גדולה יותר, קיימים פתרונות רבים.

 

אפשר להזמין מונית גדולה או טרנזיט, מיניבוס, מידיבוס וגם אוטובוס המכיל בין 55 - 60 נוסעים. אבל זה לא הכל. ניתן לשלב בין הרכבים ולהגיע לכל כמות נוסעים, בין אם זה אומר שאתם צריכים 2 אוטובוסים או מיניבוס ואוטובוס וכן הלאה. השאירו פרטים וקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר בתחום ההסעים.

 

מה עוד חשוב לדעת על הרכבים?

כאשר אתם הולכים לשכור רכב לצורכי הסעים וזאת כאשר הוא כולל נהג צמוד ישנם לא מעט דברים שכדאי שתבדקו, קחו דף ועט - רשמו הכל ולכו עם השאלות אל החברה ממנה אתם שוכרים את השירות:

  • האם הרכבים עברו בדיקה שנתית וטסט?
  • האם ישנם רכבים חלופיים במקרה של תקלה או תאונה?
  • מה קורה במצב בו הנהג שלכם חולה? האם ישנו נהג תורן במקומו?
  • האם אמצעי הזהירות בעלי תו תקן והאם יש אישור בטיחות ממשרד התחבורה?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

משכירים דרך "טופ הסעות" וחוסכים!

בכל פניה אלינו אנו דואגים לשלוח בחזרה אליכם עד שלוש הצעות מחיר של חברות טובות, זולות ומעולות מאזורכם אשר יודעות לספק את השירות לו אתם זקוקים, החל משכירת מיניבוס ליום שלם עם נהג צמוד ועד לאוטובוס לכיוון אחד לשדה התעופה, כל האפשרויות ללא ספק קיימות ובאמצעות השוואת המחירים בין הספקים, נותני השירות והחברות תוכלו גם להוזיל את המחירים - נסו את השירות שלנו בתחום ההסעות עוד היום - הוא לחלוטין בחינם.