הסעה ל - 10 נוסעים ומעלה?

חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

לחץ כאן ונחזור אליך
להצעות מחיר משתלמות!

סוגי הרכבים של טופ הסעות

כאן ניתן לראות את כל סוגי הרכבים בהם חברת טופ הסעות מספקת שירותי הסעות למגוון יעדים, בחרו לכם את רכב ההסעות המתאים לכם, על פי כמות מושבים וסוג השירות. אנחנו כאן בשבילכם, צרו קשר כעת להזמנת רכב הסעות במחיר מעולה!

סוגי רכבי ההסעות שיש לנו להציע:

מיניבוס
מיניבוס
השכרת אוטובוס
אוטובוס
וואן
וואן להסעות
שכירת מידיבוס
מידיבוס
השכרת טרנזיט
טרנזיט להסעה
השכרת אוטובוס קטן
אוטובוס זעיר
מונית גדולה
מונית גדולה
טיולית להשכרה
טיולית

לפרטים נוספים על מחירים תמיד תוכלו לעיין בעמוד מחירון ההסעות של חברתנו, שם תגלו מהם המחירים בעבור סוגי הרכבים והשירותים אותם חברת טופ הסעות מספקת. מחכים לכם בצד השני של הקו, חברת טופ הסעות.

מה עוד חשוב לדעת על הרכבים?

כאשר אתם הולכים לשכור רכב לצורכי הסעים וזאת כאשר הוא כולל נהג צמוד ישנם לא מעט דברים שכדאי שתבדקו, קחו דף ועט - רשמו הכל ולכו עם השאלות אל החברה ממנה אתם שוכרים את השירות, האם הרכבים עברו בדיקה שנתית וטסט? האם ישנם רכבים חלופיים במקרה של תקלה או תאונה? מה קורה במצב בו הנהג שלכם חולה? האם ישנו נהג תורן במקומו? כמו כן חשוב לשאול עם אמצעי הזהירות שלהם, האם הם בעלי תו תקן והאם יש להם אישור בטיחות ממשרד התחבורה במידה ומדובר על הסעות לתלמידים או ילדים בפרט.
אוטובוסים

משכירים דרך "טופ הסעות" וחוסכים!

בכל פניה אלינו אנו דואגים לשלוח בחזרה אליכם עד שלוש הצעות מחיר של חברות טובות, זולות ומעולות מאזורכם אשר יודעות לספק את השירות לו אתם זקוקים, החל משכירת מיניבוס ליום שלם עם נהג צמוד ועד לאוטובוס לכיוון אחד לשדה התעופה, כל האפשרויות ללא ספק קיימות ובאמצעות השוואת המחירים בין הספקים, נותני השירות והחברות תוכלו גם להוזיל את המחירים - נסו את השירות שלנו בתחום ההסעות עוד היום - הוא לחלוטין בחינ.