השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

אוטובוס זעיר להשכרה

רוצים להזמין אוטובוס זעיר להשכרה באופן פרטני? טופ הסעות מספקת שירותי השכרת אוטובוס זעיר פרטי המיועד להסיע עד 19 מקומות, פנו אל אחד מנציגי החברה על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד בעבור אוטובוס זעיר פרטי להשכרה.

השכרת אוטובוס זעיר 19 מקומות

יש אשר מחפשים אחר חברת הסעות זולה באמצעות אוטובוסים קטנים "זעירים", מהסיבה הפשוטה שהם לא יכולים למלא אוטובוס שלם ומיניבוס קטן מידי בעבורם, נכון השירות המקביל את אוטובוס זעיר הוא בעצם שירות השכרת מידיבוס, שם ניתן לקבל כמות זהה של אנשים ואף קצת גדולה יותר.

 

אז איפה אוטובוס זעיר פרטי נכנס לתמונה? כאשר אנחנו רוצים להזמין מיניבוס יש לנו רק 15 מושבים, כאשר נרצה להזמין אוטובוס להשכרה מדובר על 45- 55 מושבים והשכרת מידיבוס עומדת בינהם, בין 20 - 25 אנשים, אז כאן בעצם הוא נכנס, שמכיל עד 19 מושבים ויכול לעזור לנו להפחית במחיר ההסעה ולא להשכיר יותר מושבים שאנחנו לא צריכים.

 

אוטובוס זעיר

מזמינים אוטובוס זעיר פרטי להשכרה

אצלנו בטופ הסעות ניתן לקבל מענה לכל שירותי ההסעה הדרושים לכם ויש לנו את האופציה להעניק לכם רכב המתאים על פי גודל ההסעה הדרושה לכם.


לכן ניתן למצוא אצלנו שירותים נוספים כמו:

כל אחד מהשירותים הנ"ל ניתנים להשכרה עם נהג צמוד, גם למשך טיול שלם ברחבי הארץ ליום, טופ הסעות דואגת לספק מחירים משתלמים וזולים, כך שכל תהליך השוואת המחירים מיותרת לגמריי, אנו נדאג לספק לכם עד 3 נותני שירות שתוכלו לשמוע ולקבל הצעות מחיר שונות ולבחור בחברה שאתם מעוניינים.

 

אוטובוסים זעירים

אוטובוס זעיר פרטי להסעת 19 נוסעים

לא צריך לבזבז כסף על אוטובוס גדול מידי, ניתן להזמין כיום שירותי הסעה בדיוק בגודל הדרוש לנו, בכך תחסכו כסף רב וכל המושבים יהיו תפוסים עד למקום האחרון. טופ הסעות תדאג לספק לכם אוטובוס זעיר פרטי המיועד להסיע עד 19 מקומות, בדיוק מה שאתם צריכים.

 

אנו חברה בעלת שם ומוניטין בתחום ההסעות ברחבי הארץ ותמיד נשמח לדאוג לתת לכם את הצעת המחיר הנמוכה ביותר שניתן למצוא, על פי התאמה נכונה של השירותים אותם אתם צריכים, ניתן לקבל שירותי הסעות לאירועים במחירים משתלמים במיוחד באמצעות התאמת כמות הנוסעים לסוג הרכב אותו אתם צריכים.

 

באמצעות סוגי הרכבים הרבים שלנו אנחנו יכולים להתאים לכם את המוצר הדרוש לכם זהו הסוד הגדול ביותר שלנו, בכך אנו מצליחים לתת מחירים זולים במיוחד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

טופ הסעות כאן בשבילך

טופ הסעות כאן על מנת להעניק לך הלקוח את הטוב ביותר. אנחנו מספקים כיום שירותי הסעות בדרום הארץ, בצפון הארץ וכמובן במרכז, החל משירותי הסעות בארץ לטיולים ועד להסעות לקייטנות ובתי ספר.

 

טופ הסעות מקיפה את כל תחומי ההסעות הקיימים בשוק ובעלת כל סוגי הרכבים, הרכבים שלנו חדישים, נהגים בעלי ניסיון וכמובן מחירים משתלמים במיוחד לכל דורש, אז פנו עוד היום אל טופ הסעות, קבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר והזמינו שירותי הסעה במחיר הנמוך במדינה.