השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

טיולית להשכרה

השכרת טיולית למטרות מרובות, טיולית היא מעין סוג של אוטובוס אשר מעט שונה אך מספק את השירות הזהה והמקביל לחלוטין, למעשה שמה המקצועי הוא "אוטובוס טיולית", דרך "טופ הסעות" תוכלו להזמין טיולית להשכרה לימים שלמים ולכל מטרה במחירים משתלמים.

הגיע הזמן שתכירו את "הטיולית"

טיולית היא משאית מיוחדת המותאמת להסעות, בעצם סוג של אוטובוס בעל מראה שונה מעט, היתרון הגדול של טיולית היא שהיא יכולה לנוע בקלות בשטח ותוספת מיוחדת שאנו בפורטל "טופ הסעות" מוספים לה הוא המחיר הנמוך עבור השירות, הטיולית היא בדיוק כמו אוטובוס מושכר, זהו כלי רכב היא בטיחותי המכיל את כל האמצעים הנדרשים לשם שמירה על ביטחונכם.

 

הטיולית המודרנית היא כלי רכב משוכלל טכנולוגית, עם כל אמצעי הנוחות הנדרשים עבורכם. אם יש לכם טיול עבור קבוצה גדולה, ניתן לשכור טיולית והיא יכולה להיות פתרון מעולה עבורכם. אחד היתרונות המרכזיים של הרכב הוא נסיעה במקומות בלתי מוסדרים, זהו יתרון משמעותי לטיול לא שגרתי.

 

בטיולית ישנה הפרדה מוחלטת בניכם לבין הנהג וזה יוצר תחושה שונה של נסיעה. זאת חוויה מיוחדת במינה, המתאימה לקבוצות גדולות עבור כל נסיעה. הרכבים מגיעים בדרך כלל עם חלונות מוגנים והם כוללים חלל פנימי מרווח ונוח מאוד. החלטתם להשכיר טיולית עבור הנסיעה? תנו לנו לעזור לכם עם הבחירה.

השכרת טיולית

שוכרים טיוליות שטח דרך "טופ הסעות"

טופ הסעות מספקים לכם את כל הנדרש בשבילכם, עם כלי רכב מותאמים עבור סוג הקבוצה. יש לנו טיולית שטח ברמה גבוהה, המתאימה עבור נסיעות מיוחדות בתנאי שטח לא שגרתיים. מעבר לשירות המקצועי שלנו, יש לנו גם יחס אישי הניתן לכל לקוח או לקוחה. כל הנהגים שלנו הם אנשים מנוסים, היודעים איך לתת שירות ברמה גבוהה.

 

הדבר הכי מרכזי אצלנו הוא עניין הבטיחות, נסיעה בטוחה היא אצלנו בראש סדר העדיפויות. כאשר אתם בוחרים לנסוע עם חברות העובדות עם הפורטל, אתם מקבלים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שניתן.

 

אנחנו מבצעים עבורכם את הבדיקה של כל החברות המובילות באזור המגורים שלכם ומספקים לכם שירות מעולה במחירים מוזלים. טופ הסעות הוא הפורטל הגדול במדינה עבור כל שירותי ההסעה הנדרשים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

השכירו טיולית לכל מקום בארץ

טופ הסעות מספקים לכם הסעות ברמה גבוהה לכל מקום ואתר. אנחנו עובדים בפריסה ארצית ויש לנו שירות מקיף לכל מקום ברחבי הארץ.

 

יש לנו הסעות מיוחדות לאירועים וחגיגות, שירותי הסעה לתלמידים, קבוצות עובדים, תיירים וגני ילדים. יש לנו את כל הפתרונות למטיילים באזורים הפופולארים ברחבי הארץ.

 

טופ הסעות פותרים לכם את כל ההתלבטויות בנוגע לבחירת החברה המתאימה. פנו אלינו עוד היום ונשמח  לעמוד לשירותכם בכל עת.