השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מונית גדולה

השכרת מונית גדולה החל מ-10 מקומות (לעיתים יש אפשרות גם ל-8 נוסעים), מכל מקום בארץ. ניתן להזמין מונית גדולה ל-10+ נוסעים לשדה התעופה (נתב"ג), אילת, ירושלים, הר החרמון ויעדים נוספים. כמו כן כשירות בעבור הסעות לאירועים, טיולים ומקומות עבודה.

שכירת מונית גדולה ל-10+ נוסעים דרך טופ הסעות

  • זמינות: אנו זמינים לכם במרבית שעות היממה והמענה מיידי ב99% מהמקרים.
  • מחיר: דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים בין 3 נותני שירות שונים (בהמשך תמצאו מחירון).
  • כמות נוסעים: החל מ-8 נוסעים* וניתן למצוא פתרונות לכמות גדולה יותר.
  • יעד: דרך טופ הסעות ניתן לקבל מענה מכל יעד ברחבי המדינה ולכל יעד.

מהם מחירי השוק להשכרת מונית גדולה?

אז מהו מחיר השכרת מונית גדולה? ובכן, קשה לעמוד את מחירי המוניות הגדולות, הרי כל נסיעה משנה את המחיר, האם יש מזוודות, כמה עצירות, מרחק הנסיעה ועוד. האמנם, לא נשאיר אתכם ללא הידע הבסיסי - הנה טבלה המכילה ממוצע מחירים בעבור הנסיעות הנפוצות ביותר באמצעות מונית גדולה.

מחירון מוניות גדולות על פי אזורים

מחיר מונית גדולה לשדה התעופה נתב"ג

הזמנת מונית גדול לנתב"ג מאזור גוש דן.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה נסיעה במונית גדולה באילת?

נסיעה בתוך העיר עצמה עד ל-10 נוסעים.


250 - 300 ש"ח
מהו המחיר לנסיעה מהרצליה לרעננה?

החל מעשרה נוסעים ועד ל14 נוסעים.


290 - 345 ש"ח
כמה עולה מונית גדולה מחולון עד כפר סבא?

לכיוון אחד הלוך לא כולל עצירה בדרך.


350 - 450 ש"ח
מחיר מונית גדולה לנתב"ג מחיפה

תמחור נסיעת ערב תיהיה בתוספת של כ-40 ש"ח


400 - 550 ש"ח
כמה יעלה השכרה של מונית לנסיעה בין הקריות?

נסיעה במונית עד לעשרה נוסעים בתוך הקריות.


290 - 350 ש"ח
הזמנת מונית גדולה מנתבג אל השרון

נסיעה לעשרה אנשים בשעות הלילה חזרה מנתבג אל אחד מערי השרון.


450 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים אינם מחייבים את נותני השירות מטעם פורטל 'טופ הסעות' לעמוד בהם והם מוצגים לצורך מידע בלבד.

אז מה זה "טופ הסעות" ולמה להזמין דרכו?

בואו נעצור רגע את הנסיעה ונבהיר מי זה ״אנחנו״ ומה אנו מציעים. אנחנו פורטל הסעות שנקרא טופ הסעות. אנו מציעים כל סוג הסעות שהן בכל הגדלים, במקרה זה אנו מתייחסים למונית 10 מקומות והסיבה היא שיש לכך ביקוש רב.

 

אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי המוניות ל-10 אנשים בין אם מונית גדולה וזולה, או גדולה ומפנקת כזו עם מושבים נוחים ומפנקים, עם WIFI, ואו אלמנטים VIP כאלה או אחרים.

 

יש לנו פתרונות הגעה לכל יעד ואם אתם מעוניינים להגיע יחדיו לשדה התעופה ושיהיה מקום לתיקים ולמזוודות אז כמובן. אנחנו מאפשרים שירות בכל רחבי הארץ, אין בעיה אם אתם בדרום הארץ, מרכזה, צפון הארץ ואף באזור ירושלים, אנו נגיע אליכם עם מונית גדולה של 10 מקומות ונאסוף אתכם ונסיע אתכם ליד המיוחל בבטחה ובנעימות ונוחות מרבית.

 

מונית לעשרה אנשים

שירות ייעודי ופרטני לקבוצות במונית

בין אם אתם קבוצה 8 נוסעים, 10, 11 או 12 אנשים ואפילו 14 ואם אתם רוצים להגיע לשדה התעופה, לצאת לטיול, או להשתמש בהסעות מיניבוסים לחברה, או משפחה המעוניינת להגיע מיעד זה לאחר, מונית 10 אנשים זה פתרון אידאלי, קומפקטי, אישי, בצוותא עם זאת חברותי ויעיל, אנו מציעים מגוון פתרונות ושרותים בנוגע להסעות לרבות מונית שרות גדולה בשכירה באופן פרטני.

הסעות לקבוצות במונית גדולה לכל יעד

אם אתם קבוצה של חברה המתעתדת להגיע לנקודה גאוגרפית מסוימת ולא משנה כרגע לאיזה אזור בארץ או לאיזו מטרה, יכול להיות לשדה התעופה, יכול להיות לחתונה של חברים יקרים, אירוע משפחתי כזה או אחר ואפילו בעבור שירות סדיר של הסעות לעובדים באופן יומי, הפתרון הוא מונית ל 10 נוסעים.

 

הסיבות ברורות, אתם תגיעו בזמן, כולכם באותה סירה ולא כל אחד בנפרד עם רכב פרטי, אתם לא תצטרכו לחכות אחד לשני/ה ביעד, תגיעו כולכם באותו זמן ובזמן, למה? כי אנחנו מקפידים מאוד על לוחות זמנים ואפילו נחסוך לכם בעלויות מבלי שתשימו לב, כמו כן ישנם פתרונות של רכבי הסעות שונים ומגוונים אצלנו.


השכרת מונית גדולה באופן פרטני

שירות ספיישל במוניות גדולות במיוחד

״שרות״ זה שם האמצעי שלנו (יחד עם לוחות זמנים, נוחות, בטחון), אז כן אנו מאמינים בלתת שרות ברמה גבוהה, אנו מאמינים שם עם חיוך הסיטואציה באשר היא תמיד תהיה נעימה יותר גם אם אתם לחוצים להגיע ליעד המסוים.

 

חשוב להבין, אנו לא מחליפים חיוך ביעילות, אלא מספקים את שניהם. הנהגים שלנו מוסמכים ואמינים וכאמור בעלי מודעות שרות גבוהה, ניתן להזמין דרכנו מונית ספיישל גדולה המכילה כעשרה מושבים ומרווחת במיוחד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

נסיעה עם עשרה נוסעים מבלי לוותר על נוחות

אנו מציעים נוחות מרבית לנסיעות קבוצתיות, כאמור שי לנו סוגים שונים של מוניות ל-10 אנשים ונתאים את הרכב הנכון לכם, בין אם זה לקבוצת תיירים, לצורך הגעה אל אירוע, לזמנים, ליעד.

 

שוב נחזור לתרחיש של החתונה, אתם מתחתנים ורוצים להגיע אם החברים הקרובים שלכם לאירוע, מבקשים מונית לעשרה אנשים, אנו מגיעים בזמן, אתם מגיעים ברמת הסעה VIP אלגנטית ויתרה מזו, כולם יכולים להרשות לעצמם לשתות אלכוהול, כי אתם לא נוהגים, בדרך חזרה אתם מבושמים קלות, אל דאגה הנהג שלנו ייקח אתכם היישר ליעד המתוכנן.

 

אתם קבוצת חברים הטסים לחו״ל, במקום להשתמש ברכבים פרטיים ולדאוג לדלק וחניה, אם מזמינים דרכנו מוניות גדולה ומגיעים בנוחות ובזמן לשדה התעופה, או שמא מגיעים אלכם קבוצה של אורחים מחו״ל, בני משפחה, מספר אנשי עסקים, הזמינו הם רכב מתאים ונוח לקבוצת אנשים גדולה שתהיה להם קבלת פנים ארץ ישראלית חמה.

 

השכרת מוניות גדולות

אז כיצד שוכרים מונית גדולה ב"טופ הסעות"?

העניין פשוט, אתם יוצרים עמנו קשר ואומרים לנו את הצרכים שלכם, כמה אתם במדויק, אם מזוודות או ללא, מיקומכם ומיקום היעד, האם אתם צריכים נסיעת חזור, לוחות הזמנים שלכם וכן הלאה, אנחנו פונים לחברות ההסעות אשר אנו עובדים עמן ומציעים לכם עד 3 הצעות מחיר למונית גדולה בעבור הסעה לשדה התעופה או יעד אחר.

 

אתם בחורים את הזולה ביותר והמתאימה ביותר עבורכם. למה לא לעשות זאת לבד אתם שואלים? מכיוון שהשרות שלנו יחסוך לכם כאב ראש מיותר וזמן יקר, ובנוסף לכך, אנחנו טובים במה שאנו עושים, ניתן לכם את השרות הטוב והמשתלם ביותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הסעה במוניות גדולות לכל יעד ברחבי הארץ

מחפשים מונית גדולה בראשון לציון? צריכים הסעה בתוך תל אביב, ירושלים או פתח תקווה? ניתן להזמין מונית גדולה לשדה התעופה ובפרט לנתב"ג ומגוון ערים שונות ברחבי הארץ (תל אביב, פתח תקווה, כפר סבא, חיפה, ירושלים, נתב"ג ועוד).

 

יש לנו מגוון רכבים ואפשרויות הסעה בכל הארץ לרבות מוניות לעשרה אנשים שזהו אחד השרותים המבוקשים שלנו. אנחנו עומדים בדרישות שאנו מציבים לעצמנו, כאמור, נוחות, מחיר, בטחון, לוחות זמנים. חסכו זמן וצרו עמנו קשר עוד היום ואנו נשלח לכם הצעות מחיר משתלמות, אתם תשוו ותראו מה מתאים לכם ואז חברו את ההצעה הנכונה. הצעד הראשון להסעה, עמנו!