השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

השכרת טרנזיט

הזמן השכרת טרנזיט להסעות באמצעות טופ הסעות המובילה בתחום, אנו נספק לך טרנזיט להשכרה במחיר זול ומשתלם במיוחד המתאים ל 10- 15 נוסעים גם ליום שלם עם נהג צמוד.

השכרת טרנזיט הסעות ליום שלם!

באמצעות טופ הסעות ניתן להזמין מגוון רחב של פתרונות הסעים בכל רחבי הארץ, בינהם גם ניתן להשכיר טרנזיט במחיר שפוי המתאים לנסיעה מצומצת של נוסעים המתאים ל-10 - 15 נוסעים, עם טרניזט תוכלו להגיע לכל יעד עם טופ הסעות תוכלו גם להשכיר את השירות ליום שלם במחיר מסובסד, אז למה אתם מחכים? צרו קשר וקבלו עד 3 הצעות מחיר.

 

השכרת טרנזיט

למה נזמין טרנזיט הסעות?

כידוע ניתן באמצעות טופ הסעות למגוון יעדים בכל רחבי הארץ, באמצעות שירותי הסעות עם טרנזיט תוכלו להגיע למגוון יעדים ברחבי הארץ, אנו יכולים לספר לכם כי מרבית הלקוחות אשר מזמינים טרניזט לצורכי הסעות לוקחים את השירות לצורך הסעות מהירות לחתונה, לטיולים וגם למקומות עבודה.

 

בכל הנוגע אל אזורים ברחבי הארץ - הטרנזיטים שלנו מגיעים לכל יעד וכל זאת עם נהג צמוד, תוכלו גם להזמין השכרת טרניזט ליום שלם עם או בלי נהג, הכל תלוי בכם וכמובן שהמחיר גם הוא משתנה, אז טרם אתם ממשיכים הלאה אל חברה נוספת, אנו ממליצים לכם להשאיר את פרטיכם באתר או ליצור כבר עכשיו קשר ולקבל הצעות מחיר הוגנות במיוחד בעבור הסעות בטרנזיט.

 

השכרה של טרנזיט

מהו מחיר להשכרת טרנזיט?

טרנזיט להשכרה בעבור 12 נוסעים באזור בינעירוני נע בין 250 - 400 ש"ח
בעבור 12 נוסעים לנסיעה ארוכה יותר יכולה לעלות בין 400 - 800 ש"ח
השירות המקביל אליו הוא המיניבוס אשר מכיל כמות נוסעים זהה ואף גדולה יותר.

טרנזיט להשכרה לצורכי טיולים, אירועים ולעבודה.

כיום ניתן להגיע לכל יעד באמצעות שירותי הסעות, כאשר כמות הנוסעים שלכם אינה מעל 15 נוסעים אתם יכולים להזמין את הרכב הקטן ביותר שלנו מבין כל סוגי הרכבים של טופ הסעות והוא הטרנזיט, לצורך נסיעה אל מקום העבודה, לאירוע או סתם לטייל ברחבי הארץ.

 

כמובן שאם אתם מעל כמות הנוסעים של 15, אנו ממליצים לכם לעיין בעמוד של סוגי רכבים ולבחור את הרכב המתאים לכם על פי כמות הנוסעים המצויינת ליד כל סוג רכב, בעיקרון טופ הסעות יכולה לספק לכם שירות הסעות בכל גודל שהוא אך על מנת לחסוך במחיר ובעלות אנו ממליצים לכם לבחור ברכב המתאים בדיוק לכם. כמה נוסעים נכנסים בטרנזיט? בממוצע הוא מכיל 12 מושבים, ניתן למצוא גם כאלו עם 14-15 מושבים.​

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

בוחרים בטופ הסעות

באמצעות פריסה ארצית, מחירים הוגנים, שירות חדשני ומהפכני בתחום ההסעות לצורך השוואת מחירים, כיום טופ הסעות יכולה לספק לך הלקוח את המחיר המשתלם בעבורך, אם תבחר בסוג רכב המתאים לך, בחברה אשר הציעה לך את המחיר הנמוך ביותר מבין הצעות המחיר שקיבלת אצלנו אנו יודעים שתוכל לקבל מחיר זול בהחלט ביחס למתחרים שלנו, כי אתר טופ הסעות נועד על מנת שתקבל מחיר משתלם בעבורך לצורך השוואה בין החברות השונות הקיימים בשוק, אז למה אתה מחכה? הזמן עוד היום הסעה בטוחה דרך טופ הסעות.