השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס באשקלון

מחפשים אחר שירות השכרת מיניבוס באשקלון? טופ הסעות כאן על מנת לסייע לכם במציאה ובקבלת המחיר הכי זול! ערכו דרכנו השוואת מחירים מהירה ותוכלו להוזיל עד כ-39% במחיר.

מיניבוס באשקלון להשכרה מזמינים בטופ הסעות

במידה ואתם בדרך לארגן טיול לחברים וזקוקים למיניבוס באשקלון, אתם נמצאים בפורטל הנכון. פורטל טופ הסעות נועד להנגיש עבורכם מידע אודות מיניבוסים ואוטובוסים לכל פעולה נדרשת. טופ הסעות מאפשר לכם לאתר חברת מיניבוסים ואוטובוסים באמצעות השארת פרטים בדף המתאים, קבלת הצעות מחיר ממספר ספקים, ביצוע השוואת מחירים, בחירת ספק מתאים וביצוע הזמנה, והכל תחת קורת גג אחת. הזמנת מיניבוס באשקלון באמצעות פורטל טופ הסעות, תחסוך לכם כסף רב.
 

מיניבוס באשקלון

מיניבוס מאשקלון ליעדים נפוצים

מרבית הפעמים בהן מוזמן מיניבוס לנסיעה, הן לשלושה יעדים מרכזיים, המהווים את הבחירה המועדפת של מרבית המטיילים והקבוצות בישראל. להלן היעדים ומחיר הנסיעה שלהם מאשקלון:

  • מיניבוס להשכרה באשקלון הנוסע לעין בוקק, ים המלח – במידה והמיניבוס ייסע בזמנים לא עמוסים על הכבישים, זמן הנסיעה יהיה כשעה וחצי לערך. מדובר ביעד שכיח ואהוב על קבוצות המטיילים המקומיות וגם על תיירים המגיעים מחו"ל. מחיר הנסיעה לים המלח מאשקלון במיניבוס, ינוע בין 1,400 ל- 2,600 ₪.
     
  • מיניבוס להשכרה מאשקלון לחרמון – אתר הסקי היחיד בישראל הוא ללא ספק יעד מועדף על הקבוצות המקומיות, כשמדובר בתקופת החורף, ינואר עד אפריל. מדובר בנסיעה שאורכת זמן רב, תלוי בשעות הנסיעה. משך נסיעה ממוצעת מאשקלון לחרמון הנו בין 5 ל- 6 שעות. מחיר הסעות לחרמון באמצעות מיניבוס ינוע בין 3,200 ל- 4,300 ₪.
     
  • השכרת מיניבוס באשקלון לשדה התעופה בלוד – מדובר ביעד השכיח ביותר לנסיעות של מיניבוס ולא, לא מדובר בקבוצה שיוצאת לטייל בארץ אלא, במקרה זה, על קבוצת מטיילים היוצאת לטייל מחוץ לישראל. זמן הנסיעה מאשקלון לשדה התעופה, בזמנים לא עמוסים, עומד על 45 דקות לערך. מחיר הנסיעה ינוע בין 900 ל- 1,400 ₪.


מחיר השכרת מיניבוס מאשקלון לשדה התעופה

מחיר השכרת מיניבוס מאשקלון לשדה התעופה: 1150 ₪

טווח מחיר גבוה 1400 ₪

טווח מחיר נמוך 900 ₪

מחפשים השכרת מיניבוס בזול באשקלון

על מנת לשלם כמה שפחות על הנסיעה שלכם ולא משנה לאיזה יעד, עליכם לקבל מספר הצעות מחיר, מחברות הסעות שונות, להשוות מחירים מכיוון שכפי שראיתם, קיימים פערים משמעותיים בין חברה לחברה, ולאחר מכן לבחור ולהזמין. את כל התהליך הזה אתם מוזמנים לבצע כאן, בפורטל טופ הסעות, בקלות וביעילות. השוואת מחירים בפורטל עשויה לייצר עבורכם הוזלה במחיר של עד 39% וזה לא עניין של מה בכך, מדובר בהוזלה משמעותית מאוד.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

נסכם, הסעות במיניבוס באשקלון

פורטל טופ הסעות מאפשר לכם לבצע השכרת מיניבוס, לא רק לנסיעות חד פעמיות ליעדים מחוץ לאשקלון אלא, גם לנסיעות בתוך העיר ובאופן קבוע. הסעות במיניבוס באשקלון, המתקיימות על בסיס קבוע, תהיינה זולות יותר מנסיעות חד פעמיות ליעדים רחוקים כמו החרמון וים המלח. אולם, גם במקרה של הסעות במיניבוס באשקלון עצמה, קיימים פערי מחיר בין חברות ההסעות השונות ולכן, חשוב ביותר לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות. במקרה של הסעות קבועות, גם למספר הנוסעים הקבועים תהיה השפעה מסוימת על מחיר הנסיעה. אל תמהרו לקבל החלטות ותיעזרו בפורטל טופ הסעות.