השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס בנתניה

במידה ואתם צריכים שירותי מיניבוס בנתניה הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה אתם תחשפו למידע חשוב אודות שירותי מיניבוס בנתניה ובנוסף, תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מספר ספקים, שיחזרו אליכם עם הצעות מחיר דרך הפורטל. טופ הסעות נולד מתוך הצורך של אנשים, לקבל, תחת קורת גג אחת, מענה שלם, בכל הקשור להזמנה של מיניבוס בנתניה ובמקומות אחרים ברחבי הארץ. 

האם ניתן למצוא השכרת מיניבוס בזול בנתניה?

השכרת מיניבוס בזול בנתניה אפשרית בזכות הפורטל בו הינכם נמצאים – טופ הסעות. כאן, אתם יכולים להשאיר את הפרטים האישיים שלכם ליצירת קשר ותוך זמן קצר תקבלו עד שלוש הצעות מחיר, מחברות הסעות שונות בנתניה. כפי שיכולתם לשים לב בטבלה שמעל, קיימים פערים די גדולים במחירים אותם גובות חברות הסעות שונות ולכן, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים. ביצוע השוואת מחירים, באמצעות טופ הסעות, תחסוך לכם בין 30 ל- 40 אחוזים מהמחיר של הנסיעה.

 

השכרת מיניבוס בנתניה

מחירון הסעות במיניבוס מנתניה ליעדים שונים

על מנת שתהיה לכם תמונת מחירים התחלתית, רכזנו עבורכם מחירים למספר יעדים ומטרות פופולריים, בסוגים שונים של רכבי הסעות לרבות, מיניבוס - 

מחירון להסעה במיניבוס מנתניה ליעדים שונים

הזמנת מיניבוס מנתניה לנתב"ג

השכרת מיניבוס 14 מקומות לצורך נסיעה לשדה התעופה.


600 - 1,000 ש"ח
הסעה במיניבוס מנתניה לים המלח

קראו עוד על הסעות לים המלח


2,150 - 2,650 ש"ח
הסעה מנתניה במיניבוס אל החרמון

מיניבוס/מידיבוס המכיל עד 30 נוסעים


2,100 - 2,500 ש"ח
מיניבוס מנתניה לאילת

מיניבוס המכיל עד 14 נוסעים בכיוון אחד בלבד


2,000 - 2,850 ש"ח
מיניבוס להשכרה בנתניה עבור אירוע פרטי בעיר

מיניבוס המכיל עד 14 נוסעים.


900 - 1,300 ש"ח
הסעה ליום טיול מלא מנתניה

מיניבוס המכיל עד 20 נוסעים ל- 12 שעות הנחשבות ליום שלם.


1,650 - 2,300 ש"ח
הסעה יומית לילדים בתוך העיר

עלות להסעה חודשית על בסיס יומי.


4,000 - 7,800 ש"ח

הדפס מחירון

טיפים חשובים בבחירת חברת ההסעות המתאימה לכם

הסעות במיניבוס בנתניה מתבצעות באמצעות חברות הסעות שונות. בבואכם לבחור חברת הסעות, חשוב שתדעו מה לבדוק לפני שתבצעו הזמנה:

  • וותק חברת ההסעות – לפני כל דבר אחר, על מנת להיות בטוחים שמדובר בחברה אחראית ומנוסה, בדקו כמה שנים מספקת החברה שירותי הסעות.
     
  • מחיר – על פי רוב, מדובר בפרמטר החשוב ביותר ללקוחות. השוו מחירים וחסכו כסף, מכיוון שקיימים פערים משמעותיים בין חברה לחברה. 
     
  • בדקו המלצות – לאחר שבדקתם שמדובר בחברה מנוסה וותיקה וקיבלתם מחיר הוגן, חפשו המלצות של לקוחות קודמים. המלצות של לקוחות מרוצים הוא כלי אפקטיבי ויעיל, אותו תמצאו כמעט בכל אתר אינטרנט של חברת הסעות. ישנו פתגם ידוע – שם טוב כמו שמן טוב, אל תוותרו על בדיקת חוויית הלקוח של אנשים אחרים.