השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס בתל אביב

מחפשים מיניבוס בתל אביב? בעמוד תוכלו לראות מחירים ולערוך השוואת מחירים בין חברות הסעה ולחסוך עד 39% במחיר. בנוסף נעזור לכם בטיפים לתכנון כמה זמן מראש תצטרכו להזמין את המיניבוס ליעדים שונים בארץ.

כמה עולות הסעות מיניבוס בתל אביב?

מחיר השכרת מיניבוס בתל אביב משתנה בהתאם למרחק שתצטרכו להסיע אותו וגם בכמות הזמן שתצטרכו את הנהג. הוספנו לכם מחירון עם דוגמאות:

מחירון השכרת מיניבוס בתל אביב

כמה עולה השכרת מיניבוס בתל אביב לנתב"ג

300 - 700 ש"ח
מחיר השכרת מיניבוס מתל אביב לים המלח וחזור

2,000 - 3,200 ש"ח
כמה עולה לשכור מיניבוס מתל אביב לחרמון וחזור

2,000 - 3,200 ש"ח
כמה עולה מיניבוס לחתונה?

1,200 - 2,000 ש"ח
כמה עולה מיניבוס עם נהג ליום שלם?

1,500 - 3,000 ש"ח

הדפס מחירון

מיניבוס בתל אביב בזול עם השוואת מחירים

כמו שראיתם מחיר הסעה במיניבוס בתל אביב נמצא בטווח והוא לא קבוע. מעבר למיקום ומשך הזמן הוא משתנה גם בהתאם לחברת ההסעות שתקחו. לא כל חברת הסעות תיקח לכם את אותו המחיר ולכן מומלץ לקבל יותר מהצעת מחיר אחת.

 

השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם עד 39% במחיר ההסעה. את השוואת המחירים תוכלו להתחיל ממש כאן ועכשיו בטופ הסעות. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות הסעה בתל אביב השוו בין ההצעות שלהן וחסכו בקלות.

 

מיניבוס בתל אביב

מיניבוס בתל אביב לכל מקום בארץ

יש כמה יעדים נפוצים יותר כשמזמינים מיניבוס בתל אביב:

 • נתב"ג: כנראה היעד הנפוץ ביותר שממנו שוכרים מיניבוס בתל אביב הוא לנמל התעופה. זמן הנסיעה כמובן תלוי בפקקים, כך שאם אתם רוצים להגיע 3 שעות לפני חשוב לחשב את הזמן. בשעות הערב לרוב 30 - 45 דקות נסיעה יספיקו (תלוי איפה איתם גרים בתל אביב). עם זאת אם אתם נוסעים בשעות העומס והפקקים מומלץ להזמין את המיניבוס לפחות שעה וחצי לפני הזמן שאתם רוצים להגיע לנתב"ג.
   
 • חרמון: בתקופת החורף, או אפילו הסתיו, טופ הסעות מקבל הרבה בקשות להסעות לחרמון. נוסעים עם המשפחה, עם חברים או עם כל קבוצה אחרת כדי לראות את השלג הראשון או לעשות סקי. מדובר על נסיעה ארוכה מאוד, ואם יש לכם גם עצירות בדרך כדאי להזמין את המיניבוס לפחות 4-5 שעות לפני מועד ההגעה. זכרו הנוסעים והיציאה הרבה פעמים יכולים להתעכב וצריך גם עצירה בדרך.
   
 • ים המלח: עוד יעד מאוד נפוץ הוא ים המלח. ים המלח אמנם יותר קרוב מהחרמון, אבל יהיו לכם הרבה יותר פקקים בדרך ולכן חשוב לוודא שאתם מצליחים להגיע בזמן. בלי פקקים הנסיעה אורכת בערך 2.5 שעות, אבל גם פה מומלץ לצאת לפחות 4 שעות לפני מועד ההגעה.

מיניבוס בתל אביב לכל אירוע

מעבר למיקום השונים מזמינים מיניבוס בתל אביב גם לאירועים כמו חתונות, פסטיבלים, בר/בת מצווה ועוד. לרוב במקרים של הסעות לאירועים יש הרבה עצירות בדרך אז חשוב לחשב את הזמן של העצירות בשביל לשער זמן נסיעה. בשביל לחשב את זמן העצירה תוכלו לתכנן מסלול בגוגל מפות רק אל תשכחו להוסיף עוד כמה דקות עצירה ל"מאחרים".

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

מיניבוס בתל אביב להסעה קבועה או חד פעמית

עם טופ הסעות תוכלו להזמין מיניבוס בתל אביב להסעה חד פעמית כמו טיול או גם הסעה קבועה כמו במקרה של תלמידים או עובדים. לרוב המחיר של ההסעה יהיה יותר נמוך לכל יום איסוף לעומת הסעה חד פעמית. בשביל להבין האם תצטרכו מיניבוס או אוטובוס ודאו כמה נוסעים צריכים להיות על ההסעה. אם זה מתחת ל-20 מיניבוס יהיה מספיק.

איך בוחרים חברת הסעות להשכרת מיניבוס בתל אביב?

בשביל לבחור חברת הסעות להשכרת מיניבוס יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק:

 • מחיר: ללא ספק מחיר זה משהו שצריך לבדוק. לא כל חברת הסעות תיקח לכם מחיר זהה, וכאמור הפער בין הצעות המחיר יכול להיות עד 39%.
   
 • ותק: עוד דבר שמומלץ לבדוק הוא את הותק של חברת ההסעה. אם היא עובדת הרבה זמן כנראה שהיא נותנת שירות טוב.
   
 • המלצות: אחרי שקיבלתם את השם חברת ההסעות מהמוקד של פורטל טופ הסעות חפשו את השם שלהן באינטרנט ותראו את ההמלצות. אם תראו אחת עם דירוג של 4.7 ואחת עם דירוג של 4.9 זה יכול לעזור לכם לבחור.