השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס לאילת

מחפשים מיניבוס לאילת? דרך טופ הסעות תוכלו לערוך השוואת מחירים בעבור השכרת מיניבוס לאילת ולקבל את המחיר הכי זול ומשתלם שיש!

השכרת מיניבוס לאילת, השוואת מחירים

רוצים לשכור מיניבוס לאילת? כאן בטופ הסעות ניתן לבצע השוואת מחירים לצורך השכרת מינבוס באילת או לאילת מיעדים שונים ברחבי הארץ. באמצעות השוואת מחירים אפשר לחסוך עד 37% במחירים ולקבל את הצעות המחיר הטובות והזולות ביותר. אז כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים ואנו נדאג שתקבלו בהקדם הצעות מחיר מתאימות.
 

מיניבוס לאילת

כמה עולה מיניבוס לאילת?

כמובן שהמרחק הוא הפרמטר המרכזי אשר ייקבע את מחירו הסופי של המיניבוס לאילת, בין אם זה ישירות מהצפון לאילת או מהדרום לאילת וכן, גם מאזור המרכז. בגלל שמרבית הפניות שאנו מקבלים הם דווקא מהמרכז, אז ערכנו ממוצע מחירים בעבור הסעה במיניבוס לאילת מהמרכז, המחיר נע בין 1,600 ש"ח ועד ל-2,000 ש"ח לערך.
 

מחיר ממוצע למיניבוס לאילת מהמרכז

מחיר ממוצע למיניבוס לאילת מהמרכז: 1800 ₪

טווח מחיר גבוה 2000 ₪

טווח מחיר נמוך 1600 ₪

כמה מקומות יש במיניבוס לאילת?

מיניבוסים מכילים כמות שונה של מקומות, כאשר הכמות הגדולה היא כ-20 מושבים והקטנה היא כ-10 מושבים. בין לבין, ניתן למצוא גם מינבוסים עם 16, 18 וגם של 15 מקומות בלבד. אם אתם רוצים להבין כמות נוסעים במיניבוס ורכבים נוספים לחצו כאן. כמו כן, ניתן להזמין הסעות לאילת דרך חברה גם בעבור אוטובוסים ורכבים נוספים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

איך למצוא הסעות מיניבוס לאילת?

הדרך הטובה ביותר למצוא מיניבוס לאילת מומלץ ואיכותי היא לבדוק כמה פרמטרים מרכזיים, הנה הם:

  • וותק וניסיון: נהג מנוסה ועם וותק, מכיר את הדרכים, את העצירות וכל מה שבינהם, כדאי לנסוע בדרך ארוכה שכזו עד לאילת עם רכב רק עם מישהו מנוסה.
     
  • התאמת מחיר: אצלנו בטופ הסעות תוכלו לערוך במהירות השוואת מחירים, לקבל כמה הצעות - מי שנראה לכם נותן מחיר מופרז ומוגזם, אפשר לוותר אליו מאוד מהר. כמו כן, מומלץ מראש לבדוק בעמוד המחירון שלנו אם טווח המחירים שהוצע לכם הוא ראילי.
     
  • המלצות וביקורות: למרות שאנו עובדים עם נהגים וחברות מומלצים, כדאי תמיד לבדוק שוב ולחפש אחר המלצות וביקורות. היום בקלות אפשר למצוא על כל נותן שירות המלצה וביקורות.