השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס ל10 אנשים

דרך "טופ הסעות" אתה יכול להזמין מיניבוס החל מ-10 נוסעים ומעלה! פנה כעת אל נציג והתחל לקבל הצעות מחיר של חברות המספקות מיניבוסים מעשרה מקומות בכל מקום ברחבי הארץ ובמחיר הנמוך ביותר.

מיניבוס 10 מקומות מזמינים רק דרך "טופ הסעות".

לארגן טיול משפחתי הכולל את כולם, גם את הילדים הקטנים וגם את הסבים והסבתות המבוגרים, זה לא עניין פשוט. לכל אחד ואחד מן הנוסעים ישנם צרכים אחרים, גם בטיול עצמו וגם במהלך הנסיעה. בדרך כלל הסוגיה המאתגרת ביותר בעניין היא ראשית כל- איך להביא את כל המשתתפים בטיול לאותו המקום, וכיצד לאסוף את כולם מהבית.

 

במכונית משפחתית רגילה יש רק חמישה מקומות, ואם אתם זקוקים לרכב גדול יותר אולי כדאי שתזמינו מיניבוס לעשרה אנשים אשר יהפוך את הנסיעה לחווייתית וכיפית, כיוון שכולם יוכלו ליהנות מן הדרך ביחד. על מנת להשיג מחיר סביר בעבור שכירה של מיניבוס, מומלץ לבצע השוואה בין כמה חברות הסעות, ואת זה אתם יכולים לעשות בקלות בסיוע של טופ הסעות.

 

השכרת מיניבוס 10 מקומות

יתרונות בהזמנת רכב גדול לטיול משפחתי

קודם כל חשוב לזכור שטיולים של כל בני המשפחה בדרך כלל מיועדים על מנת לציין איזה שהוא אירוע חשוב, ולכן פעמים רבות מדובר בטיול למקום אטרקטיבי ומרוחק כמו לדוגמה החרמון.

 

יש סבירות גבוהה לכך שרוב המשתתפים העתידיים בטיול, לא מתגוררים באזור הצפון ומכאן שהדרך אל מקום המפגש תארך שעות ארוכות. כאשר הנסיעה ארוכה, ישנה חשיבות גדולה עוד יותר להנאה שבדרך.

 

מיניבוס 10 איש יכול להכיל את כל בני המשפחה ובנוסף גם את סבתא וסבא, שיישבו בנוחות עם נכדיהם ויוכלו לשוחח ולשחק איתם בנסיעה ובכך להקל הן עליהם והן על עצמם. אבל מה לעשות כאשר יש תקציב מוגבל המיועד לטיול המשפחתי הזה, וצריך למצוא עבור מיניבוס 10 מקומות עם מחיר שלא יהפוך את הנסיעה הזאת ליקרה במיוחד?

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

בהזמנת מיניבוס 10 מקומות קבלו  מחיר אטרקטיבי

לא משנה איפה אתם מתגוררים בארץ, הרי בסופו של דבר תצטרכו למצוא הסעה לטיול המאורגן שלכם מכל מיני מקומות, שהרי רוב הסיכויים שלא כל בני המשפחה מתגוררים באותה העיר.

 

מסיבה זו חשוב לוודא שהרכב שאתם שוכרים עבור הטיול הזה, יהיה גם גדול דיו בכדי להכיל את כולם כלומר לפחות מיניבוס המיכל עשרה מקומות, וגם תוכלו לקבל שירות מחברת ההשכרה כך שהנהג יעבור ויאסוף את כל אחד מבני המשפחה ממקום מגוריו.

 

באמצעות טופ הסעות תקבלו בהשכרת מיניבוס 10 מקומות מחיר שישתלם לכם מאוד, עם נהג שיהיה שלכם לאורך כל היום ויעזור להפוך את הטיול המשפחתי שארגנתם לחוויה נהדרת עבור כל אחד ואחד מבני המשפחה, מקטן ועד גדול.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה