השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס 14 מקומות

מעוניינים להזמין מיניבוס 14 מקומות? מתלבטים באיזו חברה כדאי לבחור? בואו לערוך סקר שוק קצר בעזרת האתר שלנו! ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות להשכרת מיניבוסים ל-14 נוסעים.

השכרת מיניבוס 14 מקומות בזול

מתכננים נסיעה בקרוב? אם מספר הנוסעים שלכם הוא 14, תצטרכו ככל הנראה להזמין מיניבוס עם 14 מקומות ישיבה. ניתן להזכיר מיניבוס 14 מקומות לכל מטרה וזה כולל נסיעות לצורך הגעה לאירוע, נסיעה לטיולים, כנסים ואירועים עסקיים במסגרת העבודה, הסעות לשדה התעופה בן גוריון ועוד. דרכנו, ניתן לקבל מספר הצעות מחיר שונות ואפשר להשוות בין מרכיבי ההצעה, לפני קבלת החלטה סופית.

 

מיניבוס 14 מקומות

מחיר להשכרת מיניבוס 14 מקומות

בעבור השכרת מיניבוס 14 מקומות למשך יום שלם, תשלמו בממוצע 1,250 ש"ח. חשוב להבין כי המחיר הוא תוצר של מרחק הנסיעה, מועד הנסיעה המדויק (יום לעומת לילה, קיץ לעומת חורף וכו') ולכן בשביל לספק לכם מחיר מדויק יותר להשכרת השירות, נמליץ שתפנו אלינו טלפונית, תספרו על הנסיעה העתידית ותוכלו לקבל הצעה מותאמת אישית.

 

מחיר להשכרת מיניבוס 14 מקומות ליום שלם

מחיר להשכרת מיניבוס 14 מקומות ליום שלם: 1250 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

משכירים מיניבוס מאובזר ל-14 אנשים

כאשר מזמינים שירותי הסעה פרטיים, חשוב לנו למצוא שירות מקצועי, יחס אישי ומחיר זול. פרט לכל הפרמטרים הללו, נרצה גם לדעת כי אנו נוסעים ברכב הסעות מפנק ומאובזר, כזה אשר יהפוך את הנסיעה לנעימה, כייפית ומהנה הרבה יותר.

 

כיום ניתן להשכיר מהחברות השונות מיניבוס 14 מקומות עם מיזוג אוויר, וילונות להצללה, מיקרופון, תאורה אישית מעל כל נוסע, מסכים בגב המושב ואפילו כיסאות שניתן לסובב הצידה על מנת לשבת עם הפנים לשאר הנוסעים.

 

כמו כן, בחלק מהמיניבוסים ניתן למצוא גם שולחן קטן ליד כל נוסע, עליו תוכלו לפתוח את המחשב הנייד ולעבוד או פשוט לאכול בצורה נוחה יותר בזמן הנסיעה שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הסעה במיניבוס ל-14 נוסעים עם נהג צמוד

במקרים רבים בעת הזמנת מיניבוס 14 מקומות, נרצה שהנהג יחכה לנו בנקודות שונות לאורך היום. הדבר נפוץ מאוד כאשר מזמינים הסעה לחרמון או לכל יעד אחר בצפון וגם במצבים אשר בהם מדובר על הסעות להופעה, לאירוע כמו חתונה ואפילו כאשר מזמינים הסעה למצדה או ים המלח. אומנם כאשר הנהג מחכה לנוסעים בשביל להחזיר אותם בחזרה, המחיר מתייקר אך במקרים רבים יהיה מדובר בשירות נוח למדי אשר לא יצריך מאיתנו התעסקות מיותרת בתום האירוע והמתנה לנהג המיניבוס.

דרכים להוזלת מחיר הנסיעה

הנה מספר דרכים שבעזרתן תוכלו להוזיל את מחיר הנסיעה שלכם. לא תמיד נוכל להשתמש בכל אחת מהשיטות הללו בשל אילוצים של מחסור בזמן או אילוץ של מועד נסיעה מסוים אך במקרים רבים שיטות אלו יחסכו ויוזילו את המחיר.

 

פרמטר הסבר

 

השוואת מחירים

 

בצעו סקר שוק והשוו מספר הצעות של חברות הסעה שונות.

 

תחנות עצירה

 

נסו לרכז את איסוף הנוסעים לכמה שפחות תחנות, כך תוזילו עלויות.

 

סעו בשעות הבוקר

 

תעריף לילה בעולם ההסעות הוא גבוה יותר ולכן אם תוכלו להזיז את מועד הנסיעה לבוקר, זה עדיף.

 

הזמינו מראש

 

ככל שתזמינו את ההסעה מוקדם יותר, כך תוכלו לקבל מחיר נוח יותר.