השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס 15 מקומות

מיניבוס זה יכול להכיל בין 14 - 15 איש, יש לו מספיק מקומות לקבוצות קטנות ומיועד בעיקר לטיולי משפחות, הגעה לאירועים וכמובן שניתן לשכור אותו לכל מטרה ברחבי המדינה.

כמה עולה מיניבוס 15 מקומות?

מחיר מיניבוס 15 מקומות נע בין 400 - 800 ש"ח עבור הסעה קצרה (20 ק"מ) לכיוון אחד. עבור הסעה קצרה לשני כיוונים המחיר יהיה בין 600 - 1,000 ש"ח. עבור הסעה בינונית של 50 ק"מ המחיר יהיה 600 - 1,200 ש"ח כיוון אחד והמחיר לשני כיוונים יהיה בין 800 - 1,500 ש"ח.

 

מחיר מיניבוס 15 מקומות בממוצע

מחיר מיניבוס 15 מקומות בממוצע: 950 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מיניבוס 15 מקומות המתאים לקבוצות

אם הגעתם לגיל עשרים פלוס, ייתכן שכבר התחלתם להרגיש שהחברים מסביבכם הולכים ונהיים זוגות-זוגות ואולי אפילו החלה אצלכם בחבר'ה עונת החתונות. כאשר חבר טוב מתחתן, ואתם בתור אלה שמלווים אותו כל החיים רוצים לחגוג איתו ולעשות כמה שיותר שמח, חשוב מאוד שתקפידו על כללי הבטיחות ותמנו נהג תורן לנסיעה.

 

אבל מה עושים כשמדובר בהרבה מאוד חברים שרוצים לנסוע ביחד לאירוע, ואף אחד לא רוצה לוותר על הכיף שבשתיית האלכוהול בחתונה? הזמנת מיניבוס 15 מקומות מאפשרת לכם לנסוע ביחד למקום האירוע תוך שאתם נהנים מנהג פרטי ונסיעה בטוחה.

מיניבוס עם 15 מקומות

איך מוצאים מיניבוס ל15 איש במחיר אטרקטיבי?

תחשבו על זה ותבינו, שבמידה וכל אחד מכם יגיע לחתונה ברכבו הפרטי, הוא ייאלץ להיפרד מכמה עשרות שקלים במקרה הטוב על הדלק שיוציא. כשמדובר ב14 או 15 אנשים, לרוב הם יתחלקו לפחות לשלוש או ארבע מכוניות, כך שחלק ניכר מכם ייאלץ לוותר על ההנאה שבשתייה בחתונה ובנוסף תוציאו הרבה כסף על הדרך עצמה.

 

אפשר וכדאי לעשות את זה אחרת, ולהזמין מיניבוס 14 מקומות או גדול יותר אפילו, לחלוק בעלות של השכרת הרכב ולאפשר לכל אחד מהנוסעים ליהנות איך שמתחשק לו במהלך האירוע.

 

טופ הסעות עוסקת בהשכרת רכבי הסעה לכל מטרה ברחבי הארץ, כך שלא משנה היכן אתם גרים, תוכלו למצוא מיניבוס 15 מקומות או כל רכב אחר שיתאים לכמות האנשים שמעוניינים לנסוע ביחד. תוכלו לקבל הצעות מחיר מכמה חברות הסעות ולהחליט במי להיעזר עבור ההסעה הספציפית שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

מה כדאי לסכם עם הנהג המלווה?

ברוב החתונות נהוג שמארגני החתונה שוכרים אוטובוס שיעמוד לרשותם של האורחים וייצא מנקודה מסוימת בארץ, ויגיע שירות אל המקום שבו ייחגג האירוע. החיסרון שבנסיעה כזאת הוא שאתם צריכים לבלות בדרך לחתונה יחד עם אנשים שאתם בכלל לא מכירים, ובנוסף האוטובוס בדרך כלל חוזר לנקודת המוצא שלו בשעה מוקדמת יחסית, כאשר אין סיכוי שתהיו במצב של מיצוי ההנאה מהחגיגה.

 

השכרת מיניבוס 15 מקומות תאפשר לכם לנסוע יחד רק החברים הטובים, בצורה אינטימית וכיפית יותר, כאשר תסכמו מראש עם הנהג על שעת חזרה המתאימה לכולם, שתעזור לכם ליהנות מהאירוע כמו שצריך ועד הסוף. סכמו על איסוף מנקודה שתהיה מתאימה לכל אחד ואחד מהנוסעים, ובחרו בחברת הסעות שתציע לכם מחיר מעולה שכולם ישמחו לקחת בו חלק, וליהנות מנסיעה בטוחה וחוויה של כיף שיתחיל עוד לפני שבכלל תגיעו לחתונה עצמה.