השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס 16 מקומות

מעוניינים להשכיר מיניבוס עם 16 מקומות ישיבה? דרך טופ הסעות תוכלו לקבל מספר הצעות מחברות הסעה פרטיות מובילות בתחום. השאירו פנייה באתר ונחזור אליכם עוד היום עם כל המידע.

מחיר השכרת מיניבוס 16 מקומות

כמה עולה להשכיר מיניבוס 16 מקומות? הכל תלוי לאן אתם נוסעים ומה מועד הנסיעה. כך למשל, נסיעה שנערכת בלילה, עשויה להיות יקרה יותר מנסיעה ביום. נסיעה במהלך סוף השבוע, תייקר את המחיר וככל שתבחרו ביעד רחוק יותר, כך המחיר מזנק. אם בכל זאת ננסה לספק מחיר להשכרת מיניבוס 16 מקומות, נגיד כי השכרת מיניבוס במסגרת טיול של יום שלם, עם נהג צמוד, נעה בין 1,500 ל-3,000 ש"ח.

 

מחיר להשכרת מיניבוס 16 מקומות (ליום שלם)

מחיר להשכרת מיניבוס 16 מקומות (ליום שלם): 2250 ₪

טווח מחיר גבוה 3000 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

מתי נזדקק למיניבוס 16 מקומות?

כיום, נסיעות רבות מתקיימות במיניבוס והסיבות לכך ברורות - מדובר ברכב הסעות נוח ומרווח, אשר מתאים מאוד לקבוצות הרוצות להתנייד ממקום למקום בצורה קלה ומהירה, מבלי להשכיר אוטובוס גדול ולשלם עליו הרבה. השכרת מיניבוס 16 מקומות משמשת בעיקר בעבור:

 • ימי טיול: בין אם מדובר על טיול לאזור קרוב ובין אם על טיול ליעד רחוק בארץ כמו אזור החרמון, ניתן להזמין מיניבוס ולבקש מהנהג לבצע איסוף ממספר נקודות שונות בדרך.
   
 • נסיעה לחופשה באילת: אל העיר אילת, ניתן להגיע בטיסה אך פתרון נוח נוסף הוא השכרת מיניבוס, אשר בתוכלו יש 16 מקומות ישיבה. מצב זה מאפשר לכם לנסוע בצורה מסודרת ובסופו של דבר מאפשר לחסוך עלויות. אם בכל זאת בחרתם בטיסה, תוכלו להזמין דרכנו הסעה משדה התעופה רמון לאילת וחזרה.
   
 • הסעות עובדים: מתכננים סיור לעובדי החברה? נוסעים לטיול למספר ימים עם כל צוות המפעל? השכירו מיניבוס עם 16 מקומות ותוכלו להגיע בבטחה אל היעד.
   
 • הסעה לאירוע: בישראל כמו בישראל, יש לא מעט אירועים לכל אורך השנה. אם תזדקקו להסעה לחתונה, הסעה לבר מצווה בכותל או הסעה לברית, תוכלו להזמין מיניבוס שיאסוף את כל המוזמנים וידאג לקחת ולהחזיר אותם מהמקום בו מתקיים האירוע.
   
 • הסעה לשדה התעופה: במסגרת השירותים שתוכלו למצוא באתר, ניתן גם להזמין מיניבוס 16 מקומות לצורך הגעה אל שדה התעופה בן גוריון. ניתן לקבל שירות גם בעבור נסיעה אל השדה וגם נסיעה ממנו אל אזורים שונים בארץ בהתאם למקום המגורים שלכם. אגב, תוכלו להזמין את השירות גם בשעות הלילה המאוחרות, מאחר וחלק גדול מהטיסות הן טיסות אשר מתקיימות בשעות הלילה.

מיניבוס עם 16 מקומות

איך יודעים באיזה חברה לבחור?

מאחר ויש לא מעט חברות אשר מספקות שירותי השכרת מיניבוס, אפשר "ללכת לאיבוד" בין כל ההצעות וקשה לבצע בחירה באחת מהן. פרט למחיר השירות, אנו ממליצים להבין איזה אבזור יש במיניבוס - האם יש מזגן, האם קיים מיקרופון לצורך הסברים של מדריך? ניתן לכוון את זווית המושבים? וכדומה. בנוסף, נמליץ לבחור בחברת הסעות וותיקה עם ביקורות טובים ולוודא שיש ברשותה רישיון להפעלת חברת הסעים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

רכב הסעות 16 מקומות להשכרה בזול

דרך פורטל טופ הסעות, תוכלו להשכיר רכב הסעות עם 16 מקומות ישיבה במחירים זולים ומשתלמים למדי. אנו מאפשרים לגולשי האתר לערוך סקר שוק קצר ולמעשה לבחון מספר הצעות של חברות הסעה פרטיות אשר מציעות את השירות הנדרש. ניתן לקבל מענה בעבור השכרת המיניבוס לכל מטרה ובכל אזור בארץ. זקוקים לרכב גדול יותר? קראו גם על השכרת מיניבוס עם 20 מקומות.