השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס 19 מקומות

רכב הסעים מסוג מיניבוס אשר יכול להכיל עד-19 נוסעים בלבד ניתן לשכור דרך אחת מן החברות הפועלות עם "טופ הסעות", מוזמנים לפנות אל נציג או באמצעות יצירת הקשר באתר ולהתחיל לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עוד היום ובכל אזורי הארץ.

פתרון נהדר לקבוצות - מיניבוס 19 מקומות

רגע לפני שהחורף יגיע, ייתכן ותרצו לנצל את הימים האחרונים של השמש לעוד איזו חופשה משפחתית מפנקת. אילת היא לרוב הבחירה שמתאימה הן למשפחות והן לזוגות צעירים, המעוניינים לבלות חופשה רומנטית.

 

אבל מה עושים אם אתם זוג עם ילדים, שמעוניינים לשלב את הנסיעה לאילת יחד עם חופשה כיפית ביחד עם החברים הכי טובים שלכם, שגם להם יש ילדים? מיניבוס 19 מקומות יכול להוות פתרון נפלא לנסיעה כה ארוכה לאנשים רבים, וכך תוכלו ליהנות מהדרך ולהעביר בהנאה את הנסיעה, יחד עם החברים וכל ילדיהם.

 

מיניבוס 19 מקומות

איך אפשר למצוא מיניבוס 19 מקומות במחיר זול?

בעזרת טופ הסעות תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מחברות הסעות להשכרת מיניבוס 19 איש או יותר, וזה לא משנה היכן אתם גרים בארץ ומאיזו עיר תצא ההסעה. החברה עוסקת במתן פתרונות לכל מקום ומכל מקום, ואתם תוכלו להיות רגועים ולהפוך את הנסיעה לחוויה נעימה, עוד בטרם הנופש יתחיל.

 

האפשרות לקבל הצעות מחיר מכמה חברות, מאפשרת לכם להשוות את העלויות ולהחליט מאיזו חברת הסעות להזמין את השירות, וכך ליהנות מהשכרת מיניבוס במחיר משתלם שיתחלק בין כולכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

היתרונות בשכירה של מיניבוס

תחשבו על זה - הרי אם הייתם נוסעים כל משפחה בנפרד, הייתם מתמודדים עם כמה דברים מאוד לא פשוטים שהיו עלולים להפוך את הדרך למאתגרת במיוחד:

  1. עלות הנסיעה: שיכולה להגיע גם למאות שקלים לכל כיוון בשל מחירי הדלק הגבוהים, במיוחד אם אתם מתגוררים רחוק מאוד מאילת.
     
  2. עייפות הנהגים: קשה מאוד להישאר ערניים בדרך כה ארוכה ולמעשה כאשר לוקחים מיניבוס המתאים ל-19 אנשים, כולם יכולים לישון ולתת לנהג את משימת הנהיגה.
     
  3. קושי עם הילדים בדרך: כאשר אין לילדים הקטנים תעסוקה במהלך הנסיעה, הם עלולים להשתולל. אל תבנו על זה שהם יירדמו, תהיו בטוחים שהם יזדקקו לכם ולא בטוח שיהיה לכם מספיק חשק לבדר אותם במהלך כל הנהיגה.

הזמנת מיניבוס 19 מקומות עם נהג צמוד אליכם בעזרת השירות של טופ הסעות, מאפשרת לכם להימנע מכל האי נעימות הזאת, לשכור נהג מקצועי, ולתת לילדים לשוחח ולשחק זה עם זה, מה שיאפשר גם לכם המבוגרים בפעם הראשונה לעשות כיף גם בנסיעה עצמה לאזור הדרום באמצעות רכבים מתאימים ושירות מעולה.