השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס 22 מקומות

קבוצה של 22 אנשים? יש לנו בשבילכם מיניבוס המכיל בדיוק את הכמות הזו ומתאים להסעות, ניתן לשכור מיניבוס 22 מקומות לכל מקום ברחבי המדינה, כולל נהג צמוד ליום שלם במחירים מטורפים והכי משתלמים בארץ, פשוט צרו קשר עם אחד מנציגי "טופ הסעות" והתחילו לקבל הצעות של החברות המובילות בתחום!

השכירו מיניבוס 22 מקומות!

דבר שהפך מאוד נפוץ בקרב נשים בישראל, הוא המנהג של הפרשת חלה. נשים רבות מרחבי הארץ נוהרות אל רבניות העוסקות בכך, ולפעמים כאשר נערך טקס שכזה על ידי אחת מהידועות בתחום, הנשים יגיעו אליה במיוחד גם ממקומות מרוחקים ביותר.

 

השכרת מיניבוס 22 מקומות יכולה להיות מאוד משתלמת במקרים כאלה, במיוחד כשמדובר בנסיעה ארוכה במיוחד וישנה קבוצה גדולה של בנות המעוניינות לצמצם את העלויות של הנסיעה.

מיניבוס ל22 אנשים

מדוע להזמין מיניבוס 22 איש עבור נסיעות ארוכות?

אין ספק שהפרשת חלה היא חוויה ייחודית אשר קוסמת גם לחילוניות ולא רק לדתיות. המנהג הפך נפוץ כל כך, עד כי ניתן לראות עשרות ואף מאות של נשים המגיעות לאירועים הללו.

 

הנהיגה בשעות שבהן בדרך כלל מתקיימות הפרשות החלה שהן שעות הערב המאוחרות, גורמת לנשים הללו לנהוג כשהן עייפות לאחר יום עבודה מתיש וטיפול בילדים.

 

כאשר שוכרים מיניבוס ל22 אנשים ומאחדים הסעת קבוצת נשים ברכב גדול אחד, שנוהג בו נהג מקצועי וערני, החשש מהנסיעה יורד והחוויה וההתרגשות מתחילות כבר בדרך למקום האירוע.

הזמנת מיניבוס 22 מקומות במחיר טוב

במקום לנסוע כל אחת ברכבה, כשמקסימום של שתיים או שלוש חברות נוסעות עמה - והדלק בסופו של דבר הרי יקר מאוד, ניתן לחלוק בהוצאות הנסיעה ולהזמין מיניבוס גדול שיוכל להכיל את כולן יחד.

 

על מנת למצוא את חברת ההסעות שתהפוך את העניין למשתלם מבחינה כלכלית, אפשר להיעזר בטופ הסעות ולקבל הצעות מחיר כדאיות במיוחד, מחברות העוסקות בהסעות לאירועים ומציעות מגון רכבים לנסיעה בטוחה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

מתאים למגוון קבוצות שונות

מיניבוס 22 מקומות יוכל להכיל חבורה גדולה של בנות, ובמידה ורכב שכזה לא יספיק לכן תוכלו כמובן לבקש רכב גדול אף יותר. הדרך אל המקום בו תתרחש הפרשת החלה תהיה נעימה יותר בזכות אחוות הנשים, ובנוסף אף אחת לא תיאלץ להתמודד עם הנהיגה הארוכה והמעייפת, אלא ליהנות מהנסיעה ללא חשש ואולי אפילו לנמנם מעט בדרך בחזרה. עלות השכרת המיניבוס תתחלק בין כל הנוסעות, כך שמבחינה כספית זהו יתרון גדול והאופציה הופכת לנוחה מכל הבחינות.