השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

השכרת מיניבוס 23 מקומות

מחפשים חברת הסעות אשר משכירה מיניבוס עם 23 מקומות? דרך טופ הסעות תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות מהחברות המובילות בתחום. השאירו פנייה באתר ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע.

השכרת מיניבוס עם 23 מקומות לטיולים

אחד מהשימושים הנפוצים ביותר של מיניבוס עם 23 מקומות הוא כאשר נדרשת הסעה לטיולים לקבוצות שונות. ייתכן ומדובר בהסעה של עובדים במסגרת טיול לאזור מסוים בארץ וקיימת גם האפשרות שמדובר בקבוצת חברים אשר מעוניינת להזמין מיניבוס עם נהג  במסגרת טיול לחרמון, לכנרת, לים המלח או לכל מקום אחר.

 

השכרת מיניבוס 23 מקומות

מחיר להשכרת מיניבוס 23 מקומות לחתונה

אם תכננתם להזמין הסעה מסודרת לחתונה של כל החברים או אפילו בני משפחה, דעו כי מחיר השכרת מיניבוס 23 מקומות יעלה לכם בין 1,200 ש"ח ל-2,000 ש"ח. במחיר זה נהג המיניבוס יקח אתכם אל האולם, ימתין במהלך האירוע בחניה ויקח אתכם בחזרה בסיום. למקרה שתהיתם מדוע המחיר מוצג כטווח ולא כמחיר מדויק, נסביר כי העלות המדויקת תלויה במספר העצירות ובמרחק הנסיעה המדויק.

 

עלות הסעה לחתונה במיניבוס 23 מקומות

עלות הסעה לחתונה במיניבוס 23 מקומות:

טווח מחיר גבוה

טווח מחיר נמוך

מגיעים בבטחה לכל יעד, באמצעות טופ הסעות!

נושא הבטיחות הוא חשוב מאין כמוהו ולא פעם אנו שומעים על חברות הסעה אשר סיפקו רכב הסעות שאינו עמד בסטנדרטים הנדרשים מבחינת הבטיחות וזה כולל כמובן הימצאות חגורות במושבים, ידיות אחיזה בכניסה אל המיניבוס וגם כמובן - הנסיעה עצמה של הנהג. דרכנו תוכלו להשיג חברה מקצועית, וותיקה ומומלצת אשר מבצעת בדיקות בטיחות וטיפולים במועד הנדרש לכל הרכבים.

בחירת מיניבוס 23 מקומות בצורה נכונה

כאשר בוחרים מיניבוס 23 מקומות, או יותר נכון כאשר בוחרים בחברה שמספקת לנו את שירותי ההסעה, חשוב לבדוק מספר דברים:

  • עלות הנסיעה: אין צורך להרחיב יותר מידי בנושא העלויות מאחר ובעבור רובנו מדובר בפרמטר מרכזי. מה שכן חשוב להדגיש הוא תנאי העסקה המדויקים - האם נדרש לשלם מקדמה? מתי משלמים את הסכום - לפני הנסיעה או בסופה? מה קורה במצב בו הנסיעה נדחית או מתבטלת וכדומה.
     
  • איבזור הרכב: רכב מאובזר וחדשני יכול להפוך את הנסיעה שלכם למהנה הרבה יותר, בטח אם מדובר על נסיעה ארוכה של יום שלם או אפילו יומיים - שלושה. אומנם אין לנו תמיד דרך לדעת כיצד יראה המיניבוס במציאות אך בהחלט שווה לשאול את חברת ההסעות מה רמת האיבזור שלו והאם יש בו מיזוג אוויר, וילונות על החלונות, מיקרופון לצורך תדריכים והסברים, חגורות בטיחות, אפשרות להשעין את הכיסאות אחורה, תאורה לקריאה מעל כל מושב וכדומה.
     
  • רישיון הפעלה: לא הרבה יודעים מה בפועל אומר רישיון הפעלה ובכל זאת מדובר בפרמטר חשוב אשר מחייב את חברת ההסעה להחזיר ברישיון הפעלה בתוקף לכל רכב רשום. תוכלו לבקש מהנהג להציג רישיון זה.
     
  • המלצות: רגע לפני שאתם משלימים את העסקה ומזמינים חברת הסעות, כדאי לחפש את שמה של החברה בגוגל ולקרוא עליה ביקורות, המלצות ולחפש כתבות אשר מסקרות את פועלה בשנים האחרונות. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

מוצאים מיניבוס לפי מספר הנוסעים שלכם

טופ הסעות הוא פורטל ההסעות הגדול בישראל. אנו עוזרים לכם לאתר חברות הסעה אשר מחזיקות בסוגי רכב שונים החל וזה כולל גם מיניבוסים לכל כמות של אנשים. אומנם מיניבוס 23 מקומות הוא נפוץ מאוד אך כדאי לדעת שניתן לאתר גם מיניבוס עם 20 מקומות ישיבה, מיניבוס עם 25 מקומות ואפילו מיניבוסים קטנים יותר לצורך הסעה של 10 אנשים.