השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס 25 מקומות

מחפש מאיפה להשכיר מיניבוס 25 מקומות? דרך "טופ הסעות" תוכל לקבל שירות בכל הארץ ובנוסף לכך תקבל עד שלוש הצעות מחיר של החברות המובילות בתחום, ניתן להזמין מיניבוס 24 - 25 מקומות לצורכי טיולים, אירועים ולכל מטרה אחרת!

שכרו מיניבוס 25 מקומות לכל מטרה

בר מצווה הוא אחד מהאירועים המשמחים ביותר בחייו של ילד, וגם בחייהם של הוריו. האירוע המרגש ייחגג על פי רוב בבית הכנסת בעלייה לתורה, אך לאחר מכן הילד ישמח ליהנות במסיבה מדהימה באולם אירועים כפי שנהוג כיום.

 

אבל מה עושים כשיש לילד חברים אהובים מהכיתה, שהוריהם לא יכולים להסיע אותם לאירוע? אינכם רוצים שאחד מהחברים הטובים של בנכם יוותר על השמחה שאתם עורכים לכבודו, ולכן מומלץ לשכור מיניבוס בגודל המתאים, שיוכל להכיל את כל בני הכיתה בדרך למסיבה הנהדרת שאתם מארגנים עבורם.

השכרת מיניבוס 25 מקומות

מהו מחיר מיניבוס 25 מקומות?

מחיר מיניבוס 25 מקומות נע בין 700 - 1,100 ש"ח. המחיר עבור הסעה של 30 ק"מ הלוך חזור.

 

מחיר הסעה במיניבוס 25 מקומות בממוצע

מחיר הסעה במיניבוס 25 מקומות בממוצע: 900 ₪

טווח מחיר גבוה 1100 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

מהיכן כדאי לשכור מיניבוס ל-25 איש?

השכרת רכב גדול כל כך דורשת קודם כל נהג מקצועי ומיומן, עליו תוכלו לסמוך שיסיע את הילדים הצעירים בבטחה. חברת הסעות אמינה שתאפשר לכם להיות רגועים, תהיה כזו שכבר ביצעה בעבר נסיעות דומות. טופ הסעות יוכלו להשיג לכם המלצות של חברות באזור המגורים שלכם, שישמחו להציע לכם נסיעה בתוך מיניבוס של 25 מקומות שייקח את כל הנוסעים בבטחה עד למקום האירוע.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

מה עושים אם מדובר בכמות גדולה או קטנה?

מיניבוס 25 מקומות בהחלט עשוי להספיק לכם בשביל ההסעה שאתם מארגנים, אבל ייתכן שתדעו מספיק זמן מראש שלא כל הילדים מגיעים למסיבה, או לחילופין הילד יבקש להזמין חברים נוספים ואז תזדקקו לרכב גדול יותר.

 

ניתן להשכיר מיניבוס 24 מקומות או רכבים בגדלים אחרים, כשהרעיון הוא לאפשר לכל החברים לנסוע ביחד ולהרגיש מאוחדים כחבר'ה עוד לפני שחגיגת בר המצווה תתחיל. בדומה לכך, גם הסעות לתלמידים באופן סדיר לבית הספר או לטיול שנתי באופן חד פעמי.

 

שכירת מיניבוס ל25 מקומות

מציאת מיניבוס 25 מקומות במחיר משתלם

סביר להניח שבסביבת המגורים שלכם עובדות כמה וכמה חברות המציעות שירותי הסעה, בגדלי רכב משתנים.

 

איך ניתן לבחור מתוכן את החברה המשתלמת מכולן להזמנת מיניבוס 25 מקומות? טופ הסעות יציעו לכם לא רק את החברות המומלצות ביותר באזור לצורך ביצוע המשימה, אלא גם יקבלו מכל אחת מהן הצעת מחיר שתועבר אליכם.

 

באופן כזה אתם תוכלו להחליט איזה סכום להשקיע בנושא ההסעה למקום האירוע, ולעמוד בתקציב שלכם וליהנות עד כמה שאפשר מהיום המרגש הזה יחד עם בנכם.