השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

השכרת מיניבוס 30 מקומות

השכר מיניבוס ל-30 איש דרך "טופ הסעות" והתחל לקבל הצעות מחיר משתלמות וזולות במיוחד, השירות פועל על פי מיקומך והצעות המחיר הן של חברות ונותני שירות איכותיים ומומלצים בלבד!

כמה עולה מיניבוס 30 מקומות?

מחיר מיניבוס 30 מקומות נע בין 1,500 - 3,500 ש"ח כשהעלות תהיה בין 1,500 - 2,500 ש"ח לנסיעה של 50 - 80 ק"מ דו כיווני. עבור נסיעה של מעל 100 ק"מ עד יום שלם תשלמו בין 2,000 - 3,500 ש"ח עבור השכרת מיניבוס 30 מקומות.

 

מחיר השכרת מיניבוס 30 מקומות בממוצע

מחיר השכרת מיניבוס 30 מקומות בממוצע: 2500 ₪

טווח מחיר גבוה 3500 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

השכר מיניבוס 30 מקומות למסיבות ואירועים

מסיבות הסיום של התיכון הן תמיד אירוע מיוחד למעשה מוגדרות כ"נשף סיום", אליו הבנות וגם הבנים מתכוננים אפילו חודשים מראש. צעירים בני שמונה עשרה כבר יכולים לשתות אלכוהול לפי החוק, והרוב המוחלט של הצעירים הללו כבר מגיעים לגיל הזה, בשלב שבו נערכת מסיבת הסיום.

 

בנוסף על כך, חלקם הגדול כבר מקבל רישיון נהיגה וההורים, בצדק, מלאי דאגה בערב המסיבה. אפשרות מעולה לקבל תחושת בטחון כהורה, היא לבצע השכרת מיניבוס עם 30 מקומות המאפשר נסיעה בטוחה עד למקום בו נערכת המסיבה, כך שאף אחד מן הילדים לא יצטרך לנהוג עד לשם.

 

מיניבוס 30 איש

מדוע להשתמש בשירות של טופ הסעות?

כאשר טופ הסעות נמצאת בתמונה אתם יכולים להיות רגועים - אתם למעשה תקבלו הצעות מחיר אך ורק של נותני שירות, חברות הסעות וספקים נוספים בעלי המלצות, מוניטין בתחום וכמובן תודעת שירות גבוה.

 

אנחנו מספקים יותר מהצעת מחיר אחת למעשה תקבלו אצלנו עד שלוש הצעות וזאת למטרת ביצוע השוואה בין החברות השונות כך שלמעשה אתם יכולים לחסוך בעלויות כבר מתחילת הדרך ולא לשלם את המחיר שאתם מקבלים כרגיל מספק בודד.

 

מדוע זה כדאי? כאשר אתם מתמחקים ובודקים את השוק אתם יודעים שקיבלתם את המחיר הנכון ולא שילמתם סתם ביוקר ומעבר לכך תמיד חשוב להכיר את המתחרים והחברות השונות על מנת לדעת מי טוב באמת ומי פחות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

יתרונות הזמנת מיניבוס 30 מקומות עם נהג צמוד

ישנן כמה סיבות שבגללן מומלץ להזמין רכב גדול שיבצע הסעה עבור כלל הילדים המגיעים למסיבה:

  1. כאמור, אף אחד מהנוסעים לא יצטרך לנהוג, ומכאן שגם אם חלקם יבחרו לשתות אלכוהול במהלך הערב, הם לא יצטרכו להתמודד עם נהיגה מסוכנת בדרך בחזרה.
     
  2. מבחינה כלכלית ניתן להשיג עבור השכרת מיניבוס 30 מקומות מחיר מעולה, בטח בהשוואה לכמה שיכול לעלות דלק לכל אחד ואחד מהנהגים, אם יבחרו לנסוע בנפרד.
     
  3. ניתן לבקש שהנהג יאסוף את הילדים מביתם וישיב אותם ישירות אליו.
     
  4. חווית הנסיעה מאפשרת לחברים להרגיש תחושה של "ביחד", וזה חשוב במיוחד רגע לפני שכולם יתגייסו לצה"ל.

 

מיניבוס 30

השכרת מיניבוס ל-30 איש זה תמיד משתלם

על אף כל היתרונות הברורים הללו, חשוב להזמין מיניבוס 30 מקומות אך ורק מחברה העוסקת בהסעות באופן יום-יומי, שתוכלו לסמוך על הנהגים שהיא מעסיקה שיבצעו את הנסיעה על הצד הטוב ביותר.

 

לפעמים הזמנה יחידה של מיניבוס ל30 איש לא תספיק לכם, וייתכן שתצטרכו להזמין כמה וכמה רכבים עבור ילדים מכל השכבה, ובמקרה כזה חשוב ביותר שחברת ההסעות תוכל לספק מספר מיניבוסים איכותיים עם נהגים מקצועיים.

 

טופ הסעות יכולה למצוא עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית בהזמנת מיניבוס 30 מקומות, או רכבים קטנים יותר, כמובן לפי הצורך האישי שלכם. תוכלו לבחור בין כמה חברות בסביבת המגורים שלכם, וכך לאפשר לבני הנוער המאושרים שזה עתה סיימו 12 שנות לימוד מפרכות, ליהנות מהאירוע המיוחד שלהם ומהנסיעה הכיפית אליו.