השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

מיניבוס 8 מקומות

מתכננים נסיעה לקבוצה של 8 נוסעים? דרכנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר בעבור השכרת מיניבוס 8 מקומות. ניתן להזמין את המיניבוס לנסיעה לכיוון אחד, לשני כיוונים (הלוך וחזור) וגם להשכיר ליום שלם.

כמה עולה להשכיר מיניבוס 8 מקומות?

מחיר השכרת מיניבוס 8 מקומות נע בין 800 ל-1,200 ש"ח בעבור נסיעה למרחק של עד 100 ק"מ. המחיר המדויק נקבע בהתאם לשעות המדויקות שבהם תזמינו את השירות, בעוד נסיעות שמתקיימות בשעות הלילה המאוחרות, יהיו יקרות יותר.

 

מחיר ממוצע להשכרת מיניבוס 8 מקומות

מחיר ממוצע להשכרת מיניבוס 8 מקומות: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

השכרת מיניבוס 8 מקומות לטיולים

מתכננים לנסוע לטיול בצפון? אולי אתם זקוקים להסעה לים המלח או אפילו לחרמון? בואו לקבל הצעת מחיר מצוינת בעבור השכרת מיניבוס 8 מקומות. אנו עובדים כיום עם מספר חברות הסעה מובילות מכל רחבי הארץ, אשר מחזיקות במיניבוסים חדישים, מאובזרים וממוזגים אשר יהפכו את הנסיעה למהנה למדי.

 

מיניבוס 8 מקומות

מה לבדוק לפני השכרת מיניבוס עם 8 מקומות?

  • רישיון: חברת ההסעים צריכה להחזיק ברישיון מטעם משרד התחבורה לצורך הפעלת חברת הסעה וגם להחזיק ברישיון פר כלי רכב ספציפי.
     
  • המלצות: רגע לפני שאתם סוגרים הסעה במיניבוס, כדאי לחפש את שמה של החברה באינטרנט ולראות האם יש עליה המלצות חיוביות.
     
  • שירותיות: דברו עם נציגי החברה, בדקו האם הם עונים על השאלות שלכם, האם הם סבלניים כלפיכם והאם קיבלתם מהם את כל המסמכים שרציתם לראות.
     
  • רמת האיבזור: כאשר משכירים מיניבוס 8 מקומות, כדאי לשאול האם יש בתוכו מיקרופון (רלוונטי מאוד במקרים בהם צריכים הסעה לטיולים) האם יש תאורה מעל המושבים, האם יש וילונות נגד השמש וכדומה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

כמה זמן מראש עליי להזמין את הנסיעה?

התשובה הקצרה ואולי המתבקשת לשאלה זו היא כמובן - כמה שיותר מוקדם. יחד עם זאת, בנסיעות מסוימות תוכלו להזמין את השירות גם מספר ימים לפני, בעוד בנסיעות אחרות מומלץ להיערך מבעוד מועד בשל הביקוש הרב. הנה טבלה שתסייע לכם בנושא:

 

סוג הנסיעה מתי להזמין את השירות?

הסעה במיניבוס 8 מקומות לחתונה

לפחות כשבועיים מראש

הסעה ל-8 אנשים לשדה התעופה בן גוריון

לפחות כשבוע מראש

הסעות למסיבות במהלך סוף השבוע

מומלץ להזמין מספר ימים לפני

השכרת מיניבוס 8 מקומות לאילת - לכיוון אחד

לפחות כשבוע מראש

הסעה במיניבוס עם 8 מקומות לטיול - יום שלם

לפחות כשבועיים מראש

הסעה ל-8 אנשים גם על בסיס קבוע

למרות שרוב הפניות שאנו מקבלים הן בעבור הסעה חד פעמית כמו הסעה לאירוע, טיול, שדה התעופה, אילת וכדומה, תוכלו גם להזמין דרכנו הסעה ל-8 אנשים באופן קבוע, כמו למשל הסעות לתלמידים, הסעות לעובדים (איסוף מהבית או מתחנות שהוגדרו) וכדומה. במקרים בהם מדובר על הסעה קבועה, ניתן לקבל מחירים נוחים יותר מאשר הסעה שמתבצעת על בסיס חד פעמי ולכן כדאי לבדוק זאת מול נציגי החברה.