השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

פרסום חברות הסעה פרטיות

כמדי יום, ישראלים רבים מחפשים  השכרה של רכבי הסעות כגון מיניבוס, אוטובוס, מונית גדולה ועוד לצורך נסיעה לטיול, אירוע וכדומה. אם גם אתם מעוניינים לקבל פניות מלקוחות פוטנציאליים בתחום ההסעות, השאירו פנייה באתר שלנו ונחזור אליכם עם פרטים ומידע.

פרסום לחברות הסעה בכל רחבי הארץ

יש לכם חברת הסעות? בין אם אתם מעניקים שירותי הסעה בעבור טיולים ובין אם מדובר על הסעות תלמידים לבתי הספר, הסעות לשדה התעופה או אפילו הסעות לאירועים שונים כמו חתונות, בר מצוות וכדומה, דרכנו תוכלו לקבל לידים מלקוחות שמחפשים את שירותי ההסעות הללו.

 

פרסום לחברת הסעות

ניתן לקבל לידים לכל סוגי הנסיעות

דרך השירות שאנו מציעים, תוכלו לקבל לידים הקשורים להשכרת מינייבוס, השכרה של מונית גדולה או וואן, השכרת אוטובוס ליום בודד או למספר ימים וכדומה. ישנם מקרים אשר בהם יהיה מדובר על נסיעה של כמה שעות אך ישנם מצבים בהם יהיה מדובר על השכרת רכב הסעות למספר ימים, מה שקורה לא מעט כאשר מתקבלת פנייה בנוגע להסעות לטיולים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

לידים להסעות - איזה מידע תקבלו בכל פנייה?

להלן פירוט של המידע שתוכלו לקבל בכל פנייה. נציין כי המידע יכול להתקבל באמצעות SMS, וואטסאפ או במייל.

  • שם הלקוח
  • טלפון של הלקוח
  • תאריך הנסיעה 
  • נקודת המוצא ויעד הנסיעה
  • מטרת הנסיעה (הסעה לטיול, לאירוע וכדומה..)

שיווק חברת הסעות בהתאם לאזור שלכם

כאשר אתם נרשמים לשירות, תוכלו להגדיר בדיוק את האזורים בהם אתם פועלים וגם את סוג השירות הספציפי. אומנם רוב חברות ההסעה מספקות שירות של השכרת רכבי הסעה לנסיעות בכל אזורי הארץ אך אם למשל תרצו לקבל לידים רק לנסיעות באזור הצפון או הדרום, זה בהחלט אפשרי.