השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לפסטיבלים

בישראל מידי שנה מתקיימים עשרות פסטיבלים, אנו בפורטל 'טופ הסעות' נדאג למצוא לכם חברות הסעות פרטיות המספקות הסעות לכל פסטיבל בכל אזור בארץ. דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה ולבחור בחברה הזולה ביותר אשר זמינה לתת לכם שירות.

הסעה לכל פסטיבל בארץ

מתכננים לנסוע לפסטיבל השנה? אם אתם קבוצה של עשרה אנשים ומעלה הנכם מוזמנים לפנות אל 'טופ הסעות' ולקבל כבר עכשיו עד שלוש הצעות  מחיר! בארץ ישנם פסטיבלים רבים, כמו בומבלה, מידרבן, פסטיבל התמר שמתקיים בכל שנה במצדה, פסטיבל האור בעיר העתיקה, פסטיבל כרמיאל, מופע WOW, מטאור ויערות מנשה. מעבר לכך ישנם עוד פסטיבלים קטנים וגדולים הפועלים באופן חד פעמי או אחת לשנה בישראל.

 

פסטיבל

כמה עולה בדרך כלל הסעה לפסטיבל?

אין שוני בין הזמנת הסעה רגילה לבין הסעה לפסטיבל, המחירים הנם זהים ומתומחרים על פי אופי הנסיעה, כמות הנוסעים, סוג הרכב, המרחק, כמות עצירות בדרך והאם זה כולל חזרה או לא. בגלל שקיימים הבדלי מרחק בין כל פסטיבל ומאזורים שונים בארץ קשה לתת מחיר אחיד ואפילו לשער טווח, אבל כן ניתן לומר מהם ממוצע המחירים בשוק באופן סביר.

 

למשל הסעה מתל אביב לכרמיאל במיניבוס לפסטיבל בעבור 10 נוסעים יעלה בין 600 - 800 ש"ח, נסיעה מחיפה אל פסטיבל העיר העתיקה בירושלים באוטובוס פרטי ינוע בין 1,900 - 2,800 ש"ח כולל חזרה. לקבלת הצעת מחיר מדוייקת השאירו פרטים או חייגו ונעזור לכם למצוא חברות הסעות מתאימות.

כך פועלת שיטת השוואת המחירים של טופ הסעות

למה להשאיר פרטים בטופ הסעות ולא לפנות באופן פרטני אל חברה? חשוב להבין שאין דמי תיווך בין הפורטל אל חברות ההסעות, כמו כן לא קיימת התחייבות מצדכם והשירות שאנו מציעים ניתן לכם לגמריי בחינם. אתם פונים אלינו ונציגי המוקד ישמחו לענות לכם, לקחת את פרטי הפנייה ולהעביר אותה לעד 3 חברות הסעות.

 

כאשר החל מהרגע הזה תקבלו שיחות חוזרות מאותן חברות הסעות אשר מספקות את השירות באזורכם, הן יציעו לכם מחירים ואתם תוכלו לבצע השוואה בינהן ולבחור במי שנראה לכם מתאים וכמובן מספק את המחיר המשתלם ביותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

מה חשוב לבדוק לפי שסוגרים הסעה לפסטיבל?

על מנת שלא תהיו מופתעים בהמשך, חשוב לבדוק מול חברת ההסעות שאתם הולכים לסגור איתה את ההסעה לפסטיבל מה כולל השירות, האם יש עצירות לאיסוף נוסעים ואם כן - כמה? במידה ותרצו יותר מכמות העצירות המבוקשת מהו מחיר נוסף לכל עצירה.

 

כמו כן, אם הנסיעה רחוקה חשוב לבדוק האם יש עצירת התרעננות בדרך. בנוסף כיום קיימים אוטובוסים עם WIFI, אם זהו נושא שמעניין אתכם רצוי לבדוק שהאוטובוס שאתם שוכרים אכן מגיע עם גישה לWIFI פעילה.

 

בנוסף מומלץ לבדוק מהי הכמות המקסימלית אשר מכיל האוטובוס או המיניבוס במידה וישנה גמישות עם כמות הנוסעים. במקרה של שכירת שירות הכולל החזרה באותו היום בדקו מהי השעה המאוחרת ביותר לחזרה והאם ישנה תוספת תשלום בעבור חריגה מהשעה שסוכמה מראש.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה