השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות שדה התעופה רמון

צריך הסעה משדה התעופה רמון לאילת? צריך הסעה מכל יעד אל שדה התעופה רמון? דרך 'טופ הסעות' תמצא מספר חברות הסעות המספקות שירותי הסעים משדה רמון למגוון יעדים ובפרט לאילת.

מהם המחירים להסעות מרמון לאילת וההפך?

המחירים המוצגים בטבלה לעיל הינם ממוצע של מספר חברות, אשר דגמנו באזור אילת ומספקות הסעות לשדה התעופה רמון לאילת או ההפך. המחירים עשויים להשתנות בין חברה לחברה ועל כן הקפידו לבדוק את העלות לפני הזמנת העבודה.

מחירון הסעות מאילת לשדה רמון

הסעה במונית גדולה ל-10 נוסעים

מונית גדולה לכיוון אחד כולל כבודה עד 10 נוסעים.


300 - 400 ש"ח
מחיר מיניבוס עד 25 נוסעים

שכירת מיניבוס להסעה משדה רמון לאילת.


500 - 650 ש"ח
השכרת אוטובוס משדה רמון לאילת

הסעה באוטובוס המכיל בין 55 ל-60 מושבים.


1,200 - 1,800 ש"ח
שכירת טרנזיט עד 15 נוסעים

טרנזיט המכיל עד כ-15 מושבים, מאילת לשדה רמון.


400 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

כמה זמן לוקח להגיע מאילת לשדה רמון?

המרחק בין שדה התעופה רמון לאילת הוא כ-19 ק"מ, זמן הגעה באמצעות רכבי הסעות הוא לערך 20 דקות נסיעה. נכון אפשר להיעזר בתחבורה ציבורית, ייקח לכם כ-25 דקות לערך. אבל לא תמיד יש מקום לכולם באוטובוס ועם הכבודה לעיתים ישנם עיכובים נוספים.

 

כמו כן, הגעה ישירות לפתח המלון עם חברת הסעות פרטית היא ללא ספק  נוחה יותר. אם אתם באמת קבוצה גדולה והמחיר מתחלק בינכם, זה בהחלט משתלם יותר.

שדה התעופה רמון אילת

הסעה משדה התעופה רמון החל מ-10 נוסעים

ניתן להזמין הסעות משדה התעופה רמון או אליו החל מעשרה נוסעים דרך טופ הסעות, זה יכול להיות מיניבוס, מונית גדולה ואפילו אוטובוסים לקבוצות מאורגנות. מומלץ כמובן להזמין מראש את השירות ולסגור מול חברת ההסעות.

 

בין אם היא מאילת (במידה והנסיעה משדה התעופה רמון לאילת) או מיעד אחר במדינה. היתרון שאנו נעניק לכם הוא מספר פניות של חברות, כך אתם יכולים להשוות בינהם - נמשיך ונסביר על הנושא בהמשך.

הגיעו מכל יעד לרמון וחזרו משדה רמון לכל יעד

הזמנתם טיסת LOW COST אשר יוצאת מרמון? (כמובן שחלק מהטיסות גם יוצאות מטרמינל 1 בשדה התעופה נתב"ג) בכך אופן, הגעה לשם באמצעות מיניבוס פרטי בהחלט יכולה לסייע לכם בתחילת החופשה וזה בהחלט עדיף על נסיעה באוטובוס והחלפת מספר קווים. דרך טופ הסעות תוכלו לקבל פניות של חברות הסעות מכל הארץ! כך שניתן לחזור מהשדה או להגיע אל השדה באופן נוח ומכל יעד במדינה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

השוו וחסכו עם 'טופ הסעות'

סוף סוף הגענו לדבר על היתרון המשמעותי של 'טופ הסעות' לעומת המתחרים! אנחנו דואגים לספק לכם עד שלוש פניות שלמעשה יהפכו להצעות מחיר בהמשך. בינהם תוכלו להשוות ולהגיע למצב בו אתם יכולים לבחור מבין ההצעות את הזולה ביותר.

 

להתמקח על המחירים ולנסות להוזיל את העלויות. השירות של טופ הסעות ללא ספק מהפכני והיחידי שמאפשר לכם גיוון בין החברות השונות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה