השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות נכים

שירותי הסעים בעבור בעלי מוגבלויות משתנה על פי צורך, ישנם קבוצות וישנם בודדים - אנו ב"טופ הסעות" מספקים הסעות נכים החל מנוסע אחד כאשר כסאות גלגלים, מעלון ולווי מטעם הנכים כלול גם הוא בתכולת רכב ההסעים התואם ומותאם לנכים, קבלו אצלנו מחירים מיוחדים וזולים באופן משמעותי.

מצא חברה המתמחה בתחום בתוך כמה רגעים

חברת הסעות עבור נכים, היא הפתרון ההולם ביותר עבור הגעה לכך יעד שאתם מעוניינים להגיע אליו. כיום בעולם של ימינו, נגישות לבעלי מוגבלויות היא עניין משמעותי. כל בית עסק וכל מקום שמכבד את עצמו, חייב להיות נגיש ולאפשר תנועה נוחה וגישה עבור אנשים עם מוגבלויות.

 

מוגבלות אינה צריכה למנוע, מכל אחד מכם, לקיים חיים רגילים ונורמאלים. האחריות על נגישות בכל תחומי החיים מוטלת עלינו כחברה ואנחנו חייבים לעשות את המיטב בשביל לפעול למען אלו שצריכים תנאים מיוחדים. תנאים אלו מאפשרים לכולנו, לחיות בחברה שוויונית, המכבדת את גבולותיו של האחר.

הסעות נכים

מחירים של הסעות לנכים

הסעה קצרה של 30 ק"מ במיניבוס לנכים הלוך חזור תעלה בין 700 - 1,200 ש"ח והסעה באוטובוס לנכים של 50 ק"מ הלוך חזור תעלה בין 1,200 - 2,000 ש"ח. עבור הסעה של 80 ק"מ הלוך חזור במיניבוס מונגש לנכים המחיר יהיה בין 1,200 - 2,000 ש"ח.

מחירון הסעות נכים

כמה עולה הסעה קצרה לנכים במיניבוס 20 מקומות?

הסעה של 30 ק"מ הלוך חזור.


700 - 1,200 ש"ח
כמה עולה הסעה באוטובוס 50 ק"מ?

הלוך חזור.


1,200 - 2,000 ש"ח
כמה עולה הסעה בינונית לנכים במיניבוס 20 מקומות?

80 ק"מ הלוך חזור.


1,200 - 2,000 ש"ח

הדפס מחירון

שירותי הסעים לבעלי מוגבלויות

הסעות לבעלי מוגבלויות, חייבות להיות מצוידות בכל הנדרש, בשביל לאפשר לכם נסיעה בטוחה ונעימה. שירותי ההסעות שלנו בטופ הסעות - הפורטל הגדול במדינה, מספקים לכם את כל ההסעות הנדרשות בכל רחבי הארץ.

 

יש לנו שירות מיוחד של בעבור אירועים עם נגישות, הסעות ילדים נכים, כל השירותים הנדרשים בכל רחבי הארץ, ניתן לראות ברשימה הבאה שירותים נפוצים:

 

השירות של "טופ הסעות" ניתן בכל הארץ

הסעות נכים היא עניין מקצועי, הדורש ידע ומומחיות ואצלנו אתם זוכים לטוב ביותר בתחום. אנחנו עובדים בפריסה ארצית ובכל מקום בו אתם נמצאים יש לנו שירות מותאם עבורכם. המחירים אצלנו הם מוזלים ומותאמים ללקוח.

 

בהתאם לצורך שלכם, אנחנו משדכים בין חברת הסעות לביניכם. פנו אלינו עוד היום ושלוש הצעות מחיר מעולות כבר בדרך אליכם. טופ הסעות הוא המקום המושלם לכל שירותי ההסעה הנדרשים. החל מקבלת מידע על מחירים, פניות של מחברות מובילות בתחום, מידע מקצועי ועוד.

מה כוללים שירותי הסעות לנכים?

 • מקומות מיוחדים בעבור כסאות הגלילים.
   
 • רכבי מיניבוס המצוידים ב"מעלון".
   
 • נהגים בעלי ניסיון וידע.
   
 • רכבים מותאים להסעות מסוג זה.
   
 • כל הציוד והאמצעים הדרושים לדרך צלחה

הסעות נכים דורשות אמצעים מתאימים. אם אתם בוחרים שירות הסעות אתם חייבים להיות בטוחים שיש להם את כל הנדרש. אנחנו מבצעים את כל הבדיקות עבורכם ומספקים לכם את השירות האיכותי ביותר בתחום.

 

אנחנו בודקים עבורכם כל חברה לעומק, בשביל לבחור את החברות המובילות ביותר וזאת על פי אזור המגורים שלכם.

 

הסעה לילד נכה או הסעות נכים עם כסא כלכלים אחרות הן עניין רגיש וחשוב לנו שכל נהג אשר מספק את השירות ידע כיצד עליו לנהוג ולכן רק אליו בעלי הניסיון והידע לכך יוכלו לבצע את העבודה.


כסאות גלגלים

הסעות לנכים עם מעלון לכסאות גלגלים

אנחנו יודעים שכל פרט הוא משמעותי ויש לדאוג לתנאים מושלמים עבור הנסיעה. כלי תחבורה חדישים, המצוידים בכל הטכנולוגיה הנדרשת, הם אצלנו במקום הראשון. הקפדה על בטיחות הא עניין משמעותי ואין אצלנו מקום לקיצורי דרך.

 

בחירת חברה מתאימה דרך טופ הסעות, היא הדרך הנכונה לנסיעה בטוחה. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה שיש לכם בנידון ואנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את ההסעה ההולמת ביותר את הצרכים שלכם.