השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לעובדים

זקוקים לשירותי הסעת עובדים למקום העבודה? אצלנו תמצאו שירות סדיר על בסיס יום יומי או הסעה חד פעמית של עובדים, למשל לטיול או יום עיון. היכנסו והשוו מחירים בין חברות הסעה שונות.

מסיעים עובדים עם "טופ הסעות"

מחפשים הסעות עובדים? הגעתם אל המקום הנכון! באמצעותנו תוכלו לקבל פתרון מקיף להסעה של העובדים שלכם בכל אזורי הארץ והכל במחירים משתלמים וזולים.
 
דרך 'טופ הסעות' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר עבור שכירת מיניבוס, מידיבוס וגם כמובן אוטובוס.
 
אנו נעזור לכם למצוא חברות אשר מקפידות על עמידה בזמנים וזאת בשל הרצון להימנע מאיחורים אל מקום העבודה. ניתן למצוא שירותי הסעות גם לשעות מאוחרות בלילה מהמפעל או המשרד.
 

הסעות עובדים

גלו: מהו מחיר הסעות לעבודה?

הכל מתחיל בכמות הנוסעים, מספר נקודות העצירה והמרחק של מקום העבודה מנקודת ההתחלה. גם לעיר עצמה יש משמעות ולשעת התחלת הנסיעה, הרי כל אלו הם משתנים שקובעים כמה זמן ייקח להגיע אל היעד, באיזה רכב הסעות נשתמש וכמה פעמים נצטרך לעצור ולאסוף עוד עובד.

 

נוסיף ונאמר כי בדרך כלל הסעות אלו נסגרות על ידי חברות לחוזה ארוך טווח (ברמה שנתית או לפחות לחצי שנה) דבר אשר כן עוזר להוזיל עלויות ובהחלט נותן מחיר טוב יותר למעסיקים.

 

ועכשיו לעניין המרכזי והמעניין, כמה זה עולה? הסעה למקום עבודה בתשלום חודשי (מיניבוס) עולה בין 5,500 - 6,700 ש"ח לחודש ימים וזאת על פי הערכה גסה של ממוצעי מחירים שביצענו.

מחירון הסעות עובדים

מחיר הסעת 10 עובדים

המחיר מתייחס להסעה יומית בהתחייבות חודשית לכיוון אחד. במרחק עד 20 ק"מ


150 - 250 ש"ח
מחיר להסעת 20 נוסעים

בעבור הסעת עובדים הלוך וחזור, מחיר יומי בהתחייבות לפעילות חודשית. מרחק ממקום העבודה עד 20 ק"מ.


200 - 320 ש"ח
כמה עולה הסעת 40 עובדים?

הסעת למקום עבודה הלוך וחזור במרחק עד 20 ק"מ. מחיר יומי כאשר מזמינים שירות לחודש שלם.


350 - 600 ש"ח
הסעה עובדים באוטובוס עד 55 נוסעים

מחיר לכיוון אחד למקום העבודה, באופן יומי במשך חודש. מרחק עד 25 ק"מ.


350 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

למי מתאים שירותי הסעות לעובדים?

אם הנך בעל עסק, משרד, חברה או מפעל וצריך שהעובדים יגיעו בכל בוקר בזמן, פתרונות הגעה כאלו יכולים להתבצע אך ורק באמצעות הסעות עובדים למקומות העבודה, אנו דואגים לכך שכולם יגיעו בזמן ובמידת הצורך גם נבצע איסוף מנקודות שונות, דבר אשר חוסך תעסוקה לעובדיך ומעניק להם נוחות מקסימלית בכל בוקר.

 

השירות ניתן באופן קבוע ובכל ימות השבוע ניתן לשכור חברה שתבצע אותו. כמו כן, כמות הנוסעים אינה משנה לחברה עימה אתם סוגרים הכל כאן זה פונקציה של מחיר, כאשר ניתן לשכור כמה מיניבוסים או אוטובוס להגעה לעבודה.

 

חשוב לנו לציין כי אנו באתר "טופ הסעות" דואגים לכך שתקבלו הצעות מחיר של חברות מקצועיות להסעה ולא אחת אלא שלוש הצעות מחיר וזאת על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל את השירות הזול ביותר.

מהם היתרונות של הסעות לעובדים?

 • הגעה בזמן - היתרון הגדול של הסעות עובדים למקום העבודה הוא שזה מאפשר להם להגיע בזמן ללא איחורים, מה שחוסך באובדן שעות עבודה ובפרודוקטיביות של העסק.
   
 • חיסכון - כשמנהל בוחר בשירותי הסעות לעובדים בצורה מרוכזת, הוא פוטר את עצמו מתשלום לעובדים המגיעים ברכב פרטי מבחירתם, מה שלא קורה במקרים הרגילים, בהם מרבית העובדים מגיעים ברכב או בתחב"צ וחובת המנהל לשלם על כל אחד בנפרד.
   
 • רווחת העובדים - כשהעובד לא צריך להתעסק בנהיגה בפקקים, מציאת חנייה או להמתין לאוטובוס שתמיד מאחר - הוא הרבה יותר מרוכז ושלו כשהוא מגיע למקום העבודה.
   
 • גם מחוץ ליום העבודה - הסעות עובדים יוכלו להעניק את שירותיהם גם במסגרת ימי כייף והעשרה ויעניקו מחיר אטרקטיבי יותר מאשר חברת הסעים נפרדת שמסתייעים בה אחת לשנה לצורך ימי גיבוש.
   
 • שמירה על הסביבה - במקום שעשרות עובדים יצאו מדי יום עם רכב פרטי כל אחד, הם יוכלו להגיע ביחד ברכב הסעה יחיד, שיחסוך בזיהום האויר ובכמות הפקקים.

שאלות נפוצות בנוגע להסעות לעבודה:

האם ניתן למצוא באתר שירות של הסעות במשמרות?

בהחלט! דרכנו תוכלו לקבל מענה גם עבור מצב בו העובדים במשרד פועלים במתכונת של משמרות. תוכלו לקבל מענה להסעה לאורך כל שעות היום ולא רק בשעות הבוקר.


מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים שירות הסעות לעובדים?

אנו ממליצים לבחון מול חברת ההסעות את נושא הבטיחות במהלך הנסיעה ולוודא שיש חגורות בטיחות בכל אחד ממקומות הישיבה באוטובוס או המיניבוס וגם להדגיש את החשיבות של עמידה בזמנים ושמירה על הלו"ז שנקבע.


האם עליי לבדוק שיש לחברת ההסעות רישיון עסק?

מומלץ לוודא לפני תחילת העבודה שיש רישיון עסק בתוקף ואפילו לבקש לקבל עותק שלו. רישיון העסק מספק אמצעי סינון מעולה, מאחר והוא מעיד על חברה רצינית שקיבלה את האישור של משרד התחבורה.


השירות של "טופ הסעות" הוא כלל ארצי!

פורטל ההסעים הגדול בישראל הרי הוא "טופ הסעות" נותן שירותים לכל תושבי המדינה, אנו פועלים בכלל האזורים הפרוסים ברחבי הארץ וזאת על ידי שיתוף פעולה פורה עם חברות הסעות בפועלות בכל אזור, בין אם אתם צריכים הסעות בירושלים, בצפון הארץ, בדרום או במרכזה אנו יכולים לתת לכם את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם. אגב, ניתן לקבל מענה גם להסעות עובדים לבתי חולים, למפעלים וכדומה.

 

בכל פנייה אל פורטל טופ הסעות אנו נדאג לכך שתקבלו שלוש פניות של חברות הממוקמות באזור גאוגרפי הקרוב ביותר אליכם ובכך נתאים לכם את השירות המבוקש והרציונלי ביותר בעבורכם. אל תתפשרו על פחות מ"טופ הסעות".

שירות הסעות עובדים

אנו פעילים גם מחוץ למקומות העבודה

ניתן לשכור שירותים אשר כן מיועדים לחברות ולעובדים אך לא למטרת הסעות שגרתית כמו הסעות לעבודה, אם אתם צריכים הסעות מאורגנות לאירועי חברה, הסעות מיוחדות לטיולים, שירותי הסעים לימי כיף וגיבוש וכדומה - אנו יכולים ליצור בינכם ולבין החברות אשר מפעילות מערך שלם המעניק את הפתרונות האלו בכל עיר ולכל מטרה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הסעה לעבודה במחיר הנמוך במדינה!

למעסיקים משתלם יותר להזמין שירותי הסעים למקומות עבודה (שירות הסעות קבועות), לא רק מבחינת עלויות חודשיות אלא מבחינת הגעה ואיחוד העובדים במקום, כאשר כולם מגיעים בזמן לעבודה ולא מאחרים זה ללא ספק תורם ועוזר לעסק, שלא נדבר על הגיבוש של אותם עובדים כאשר הם מגיעים יחדיו בכל בוקר.

 

דבר זה, ללא ספק תורם לתפקוד המקום ומאגד את כלל עובדיו כמקשה אחת המסייעים אחד לשני ומתקדמים באופן מהיר יותר ואפקטיבי בתפקודם, העובד לא צריך להיות לחוץ מאיך הוא מגיע, מתי הוא צריך לתדלק וחלילה לא לאחר ומצד שני הבוס לא צריך לדאוג להוצאות נוספות בעבור נסיעה מעבר למה שמשלם בעבור הסעת העובדים למשרד או למקום בו מתבצעת פעילות העסק.

מה אומר חוק הסעות עובדים?

חוק הסעות עובדים אומר שעל מעסיק לשלם דמי נסיעה יומיים בגין הגעה של עובד לעבודה בתחב"צ או ברכב. החוק פוטר מעסיקים מתשלום דמי נסיעות בתלוש השכר של העובדים כל עוד הם דואגים לארגן הסעת עובדים משותפת למקום העבודה.