השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות קבועות

הסעות קבועות בדרך כלל הן בעבור מקומות עבודה ובעבור ילדים ותלמידים לבתי ספר ולגנים, ניתן לקבל אותן באמצעות אוטובוסים וגם מיניבוסים דרך חברות הנמצאות בעירכם ומספקות שירות יום יומי, פנה עכשיו ל"טופ הסעות" ואנו נפנה אלייך את החברה המתאימה.

הסעות קבועות בכל ימות השבוע

מה יותר נוח מהסעות קבועות שלוקחות אותך מנקודה לנקודה בזמן קבוע בכל יום או בכל שבוע? הסעות כאלו זה הפתרון המושלם לעסקים, לבתי ספר או כל ארגון אחר אשר קיים בו צורך בהסעה בזמן קבוע.

 

שירות זה עוזר להיות הרבה יותר מאורגנים ומסודרים ולהוריד מהראש את כל עניין התיאום של הגעת העובדים למקום עבודתם, שלא לדבר על הגעה באופן עצמאי.

הסעה קבועה במונית

כיצד ומאיפה נזמין הסעות קבועות?

חברה אשר רוצה לדאוג לעובדיה בכל תחומי החיים, דואגת גם להסעות מהמניע הפשוט, שזה מוריד מהם הרבה התעסקות והוצאות מיותרות, דוגמה נוספת לשימוש בהסעות באופן קבוע זה עם ילדים. נסיעות לבית הספר וחזרה או חוגים אשר ההורים מארגנים להם הסעה קבועה, מורידים מההורים עומס באופן משמעותי ונותנים להם שקט.

 

יש משהו חוויתי בהסעה, מאחר וזה מחבר את כל האנשים יחד להגיע ממקום למקום בכל יום אותה השעה. זה מייצר מכנה משותף שלא היה קודם לכן ואין לדעת אם יכול להיווצר החיבור הזה ללא הרעיון של הסעה משותפת.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

הסעות מאורגנות וסדירות באופן פרטי

הסעות קבועות יכולות להתארגן עבור גוף גדול כמו חברה או התארגנות פרטית כמו של הורים שדואגים לילדיהם לנסיעות לחוגים באותו אזור מגורים. לכל קבוצה יש רכב שמותאם לה. למשל הסעות גדולות בעבור קבוצה של 50 איש רצוי להזמין אוטובוס.

 

לעומת זאת, הסעה של קבצוה של כ-10 אנשים, ניתן להסתפק במיניבוס, בטופ הסעות תוכלו להתעניין במחירים השונים ולדעת איזה רכב הכי מתאים לכם. ההזמנה נעשית באופן הפשוט ביותר, כל שעליכם לעשות הוא להגדיר יום ושעה.

 

החברה מתאמת מות הנהג את כל הפרטים, כך שבסופו של דבר נקבעת עבור הלקוח הסעה באופן קבוע מבלי שהוא יצטרך לוודא כל פעם מחדש את כל הפרטים ולדאוג שההסעה אכן תגיע.

 

הסעות מאורגנות

נוסעים בנוחות באופן קבוע

אפשר לומר שהסעות קבועות במוניות גדולות מתבססות על העיקרון שנוחות של הלקוח היא הכי חשובה, ובהתאם לכך כל התיאומים נעשים מולו, בהתחשבות בצרכיו.

 

בטופ הסעות ישנה הקפדה על רכבים תקינים ונעימים לנסיעה בהם, היחס של הנהגים תמיד אדיב ומסביר פנים ובאופן כללי יש תקשורת פתוחה וזמינה עם הלקוחות כך שבכל יום ובכל שעה ניתן להרים טלפון למוקד השירות ולקבל מענה.

 

הסעות סדירות מאפשרות לכם ליהנות מנסיעה בראש שקט, מבלי לתאם כל יום מחדש כיצד תיסעו ואיך תגיעו לעבודה או לכל מקום אחר. בנוסף לכך, היא פותרת את העניין של הגעה באופן פרטי, וחוסכת ללקוח הרבה כסף. זכרו שהסעה מאורגנת ברכב שמאגד את כל הנוסעים היא תמיד יותר משתלמת מהגעה של כל אחד בנפרד והסיבה לכך היא הגיונית ופשוטה.

 

ככל שיותר נוסעים מתאגדים יחד כך נחסכת העלות של הדלק והבלאי של הרכבים, ומעבר לכך, זה תרומה אישית של כל אחד מהנוסעים לאיכות הסביבה וצמצום הנזקים שהתחבורה מביאה.