השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות ילדים ותלמידים לבית הספר

שירותי הסעות לתלמידים וילדים למוסדות החינוך, בתי הספר ובעת הצורך לאירועים וטיולים מטעם המסגרות החינוכיות, ניתן ליצור קשר כעת עם "טופ הסעות" לתיאום הצעות מחיר משתלמות באופן תדיר או חד פעמי.

הסעות תלמידים לבתי ספר ומוסדות החינוך

דרך פורטל ההסעות שלנו תוכלו להזמין שירות במהירות ובקלות, אנו דואגים לכלל השלבים הקשים הכוללים: איתור חברה אמינה, סינון קפדני על פי המלצות וביקורות, טווחי מחירים ריאלים ומשתלמים וכמובן דואגים לכך שאתם אלו שקובעים מול איזה מן החברות לעבוד.

 

אנו שולחים אליכם לפחות שלוש הצעות של חברות הסעים ונותני שירות פרטיים, אתם אלו שמבצעים את השוואת המחירים ובסופו סוגרים עם מי שנראה לכם אמין, מתאים וכמובן זול. אז למה להמשיך, לחפש ולהתאמץ? פשוט פנו אל "טופ הסעות" כבר עכשיו ונציג ילווה אתכם בכל הקשור להסעת ילדים ותלמידים אל מוסדות החינוך, בין אם זה באופן חד פעמי או באופן סדיר בכל יום.

 

הסעות תלמידים

כמה עולה השירות?

המחירים של הסעות תלמידים לבתי ספר באופן סדיר (ז"א בכל יום לימודים - הלוך וחזור) משתנה על פי כמות הילדם הנוסעים. לכן לא נוכל לתת לכם מחיר כולל על כך ונאלץ לפרט קצת יותר.

 

לדוגמא: אם תזמינו שירותי הסעה באמצעות מיניבוס הלוך וחזור לבית ספר הנמצא באותה העיר השירות באופן חודשי יעלה בין 4,500 - 6,800 ש"ח (שבמידה וזה לא מסובסד על ידי בית הספר המחיר לילד באופן פרטי הוא: 300 - 450 ש"ח לחודש ימים).

 

עלות חודשית להשכרת מיניבוס להסעת תלמידים

עלות חודשית להשכרת מיניבוס להסעת תלמידים: 5650 ₪

טווח מחיר גבוה 6800 ₪

טווח מחיר נמוך 4500 ₪


 

  • אם ניקח אוטובוס לדוגמא המחיר החודשי האומנם גבוה יותר אך המחיר היומי בעבור כל ילד נמוך בהרבה יותר ויכול להסתכם בכמה עשרות שקלים בלבד, הכל כמובן תלוי בביקוש. רוצה מידע נוסף על מחירים? לחץ כאן!

הסעות לילדים עם צרכים מיוחדים (חינוך מיוחד)

ניתן להזמין באופן פרטי החל מעשרה נוסעים שירות של מיניבוס מותאם לנכים וזאת לילדים בעלי מוגבלויות או צרכים מיוחדים, השירות מותאם ובדרך כלל כולל מלווה לאורך כל הדרך. ניתן לומר כי גם הנהג בעל ניסיון במקרים אלו ויודע כיצד להתנהל.

 

כיום השירות אצלנו מוגבל לבין 10 - 15 מושבים בלבד ומוצע באמצעות מיניבוס בלבד, תמיד ניתן לפנות אל נציג מטעם הפורטל של טופ הסעות ולקבל עוד מידע על השירות המתבקש.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

אפשר גם להשתמש בשירות לצורך טיולים

מעבר לכך שניתן להזמין באופן שוטף הסעות לילדים למוסדות החינוך ולבתי הספר, יש גם את האפשרות לשכור אוטובוס לצורכי טיולים שנתיים, אנו יכולים לספק מעל לאוטובוס אחד לצורכי טיולים כאלו הנערכים בדרך כלל למעל מיום וכוללים לינה במקומות בדרך כלל ולנו יש את האפשרות להציע לכם את השירותים האלו ועוד במחירים משתלמים במיוחד.

 

כפי שכבר הבנתם טופ הסעות הינו פורטל ארצי ומאגד תחתיו מגוון רחב של חברות הסעים אשר ישמחו לתת לכם מענה, כך שאין מגבלה כלשהי בעבור כמות הנוסעים, פשוט ניתן להזמין כמה אוטובוסים שרק צריך ולקבל את השירות הכי טוב שיש. נסו את השירות שלנו הוא בחינם וללא התחייבות!

איזה סוגי רכבים תמצאו אצלנו?

ל"טופ הסעות" יש מגוון רחב של היצע בכל הקשור לרכבי הסעים, אנו יכולים לספק מיניבוס, מידיבוס, אוטובוס מזערי, אוטובוס מפואר או גדול ובגדול הסעה של נוסעים החל מ-10 נפשות ועד 55 ברכב אחד.

 

חשוב לציין כי בדרך כלל הרכבים אשר בולטים ומבוקשים ביותר להסעות תלמידים באופן קבוע לבתי הספר הם דווקא האוטובוסים אשר מסיעים ומפזרים ילדים ברחבי העיר באזורי המגורים שלהם, כאשר מדובר על מוסד לימוד קטן יותר שוכרים מיניבוס וזאת בצורה פרטית על ידי ההורים ולא על ידי מוסד החינוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

פתרונות הסעים לילדים בעבור אירועים

אחד החברים מהכיתה עושה בר מצווה? ניתן לשכור דרכנו גם שירותי הסעות לבר מצווה במחירים משתלמים, אנו נדאג לכך שתקבלו צוות מקצועי של נהגים ובמידת הצורך גם לווי של הורה או נציג מטעם החברה עימה סגרתם להסעה לאירוע בר המצווה וזאת באמצעות מיניבוס או אוטובוס (כמובן על פי גודל הקבוצה), השירות מוזל ומשתלם מאוד.