השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לגני ילדים

שירותי הסעות לגני ילדים באופן סדיר וקבוע ניתן להזמין דרך הפורטל של "טופ הסעות", צור קשר עם נציג כעת והתחל לקבל הצעות מחיר של חברות המספקות שירותי הסעים בעבור ילדים לגני ילדים בכל אזורי הארץ.

מהו הסטנדרט להסעת ילדים לגן הילדים?

כל מי שמסיע ילדים לגנים מגיל מסוים, צריך גם ליווי של מבוגר אחראי אשר מלווה את הנסיעה. לעיתים מדובר על אדם במשרה חלקית ובמקרים אחרים ההורים מתנדבים למטרה הזו בתורונות שמתחלפת כל הזמן.

 

כמו כן, נהג ההסעות צריך לדעת כיצד להתנהג עם הילדים ולהכיר בגילם הצעיר, תוך שמירה על הזהירות המירבית במהלך הנסיעה עצמה אך על כן נרחיב בהמשך. נסיעות לגני ילדים מתבצעות באמצעות אוטובוסים, מיניבוסים או טרנזיט בגודל של 8 עד 15 מושבים.

 

הסעות לגני ילדים

הסעות לגני ילדים - מחירים ועלויות:

שירות של הסעה לגן ילדים מתבצע על ידי רכבי הסעות קטנים והוא ניתן באופן יומי באופן קבוע כך שהמחיר הוא פר חודש ואינו על פי יום עבודה, אם נשקלל את המחירים ובהתחשב בכך שמדובר על "חוזה שנתי", המחיר פר חודש להסעה עירונית כולל איסוף מכמה נקודות שונות נע בין 2,800 - 4,200 ש"ח, אכן שירות זול באופן יחסי כמובן לשוק וזאת בגלל התנאים הנוחים, הלווי החיצוני, הנסיעה הקצרה וסוג הרכב.


מחיר להסעה קבועה לגן ילדים (מחיר חודשי)

מחיר להסעה קבועה לגן ילדים (מחיר חודשי): 3500 ₪

טווח מחיר גבוה 4200 ₪

טווח מחיר נמוך 2800 ₪

הסעות ילדים לגן בכל סוגי הרכבים

למרות שהשירות הנפוץ ביותר הוא הסעה לגני ילדים באמצעות אוטובוס, ניתן גם להזמין שירות של הסעות ילדים לגן באמצעות רכבים קטנים יותר כמו מיניבוס, אוטובוס או מונית גדולה. חשוב לבדוק כי מדובר ברכבים מאובזרים, עם חגורות, מיזוג אוויר ושאר מערכות מתקדמות שיהפכו את הנסיעה לבטוחה ומהנה יותר.

 

הסעה לגני ילדים

נהגי הסעות וותיקים, מנוסים ואחראיים

כאשר מדובר על הסעות לגני ילדים, חשוב למצוא נהג אחראי אשר מבין את הרגישות של נסיעה שכזו. נסיעות עם ילדים, בעיקר ילדים קטנים, עשויות להיות רועשות למדי ולכן כדאי לוודא שמדובר בנהוג וותיק ומיומן שכבר ביצע נסיעות דומות.

 

אגב, במקרים רבים יהיה מדובר על נסיעות שמתבצעות על בסיס יומי ובמקרים אלו, נמליץ לכם לבדוק האם חברת ההסעות יכולה לספק לכם נהג קבוע בעבור אותה הנסיעה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

כיצד הפורטל שלנו יכול לעזור לך?

"טופ הסעות" הוקם על מנת להקל ולסייע לכל דורש אשר מעוניין להגיע למקום מסוים מכל יעד ברחבי המדינה, אנו מאגדים תחת הפורטל שלנו המון חברות הסעים אשר ישמחו לתת מענה בכל רגע נתון לצרכים שלכם.

 

כאשר אתם פונים אלינו אתם מקבלים יותר מהצעה אחת ובכך מתחילים לבצע השוואות באופן מיידי מול חברות שונות שמספקות שירותי הסעות לגני ילדים. אם לא מצאתם חברה אשר מעניקה את השירות הנ"ל, אתם מוזמנים לבדוק בעמוד הסעות לילדים אם יש חברה אשר מספקת גם את השירות הזה.