השוואת מחירי הסעות
השוואת מחירי הסעות חוסכים בגדול עם טופ הסעות!

הסעות לגני ילדים

שירותי הסעות לגני ילדים באופן סדיר וקבוע ניתן להזמין דרך הפורטל של "טופ הסעות", צור קשר עם נציג כעת והתחל לקבל הצעות מחיר של חברות המספקות שירותי הסעים בעבור ילדים לגני ילדים בכל אזורי הארץ.

מהו הסטנדרט להסעת ילדים לגן הילדים?

כל מי שמסיע ילדים לגנים מגיל מסוים, צריך גם ליווי של מבוגר אחראי אשר מלווה את הנסיעה. לעיתים מדובר על אדם במשרה חלקית ובמקרים אחרים ההורים מתנדים למטרה זו.

 

כמו כן, נהג ההסעות צריך לדעת כיצד להתנהג עם הילדים ולהכיר בגילם הצעיר, תוך שמירה על הזהירות המירבית במהלך הנסיעה עצמה. נסיעות לגני ילדים מתבצעות באמצעות מיניבוסים או טרנזיט בגודל של 8 עד 15 מושבים.

 

גן ילדים

מהם המחירים בעבור השירות?

שירות של הסעה לגן ילדים מתבצע על ידי רכבי הסעות קטנים והוא ניתן באופן יומי באופן קבוע כך שהמחיר הוא פר חודש ואינו על פי יום עבודה, אם נשקלל את המחירים ובהתחשב בכך שמדובר על "חוזה שנתי", המחיר פר חודש להסעה עירונית כולל איסוף מכמה נקודות שונות נע בין 2,800 - 4,200 ש"ח, אכן שירות זול באופן יחסי כמובן לשוק וזאת בגלל התנאים הנוחים, הלווי החיצוני, הנסיעה הקצרה וסוג הרכב.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052800

כיצד הפורטל שלנו יכול לעזור לך!

"טופ הסעות" הוקם על מנת להקל ולסייע לכל דורש אשר מעוניין להגיע למקום מסוים מכל יעד ברחבי המדינה, אנו מאגדים תחת הפורטל שלנו המון חברות הסעים אשר ישמחו לתת מענה בכל רגע נתון לצרכים שלכם, כאשר אתם פונים אלינו אתם מקבלים יותר מהצעה אחת ובכך מתחילים לבצע השוואות באופן מיידי מול הספקים השונים שמספקים את השירות שאתם דורשים.

 

אם לא מצאתם חברה אשר מעניקה את השירות הנ"ל, אתם מוזמנים לבדוק בעמוד הסעות לילדים אם יש חברה אשר מספקת גם את השירות הזה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה